Plovoucí limuzína aneb Panovník je tu!


Víte, v čem si užívají dovolenou na moři ti největší pracháči pod sluncem? Určitě to bude něco luxusního, že? A nemýlíte se. Je to tahle superjachta ve tvaru limuzíny s příznačným názvem Panovník.

Mít tuhle superjachtu ve svém majetku, asi bych si na moři jako panovník připadal. Je to totiž nejrychlejší jachta na světě. Při své délce 100 metrů dokáže vyvinout rychlost až 30 uzlů. Za jejím zrodem stojí studio Gray Design, které se na návrhu docela vyřádilo.

Luxus všude kolem vás

I když budete mít při plavbě všude kolem sebe moře, přesto nemůže na jachtě chybět luxusní bazén, který je v těsném sousedství s tvrzeným skleněným poklopem připraveným na přistání vrtulníku. Samozřejmě nemůžou chybět pokoje. Panovník jich má ve svých útrobách celkem deset a jeden prostorný byt pro majitele. A když se budete čirou náhodou nudit, můžete si zajít do kina, knihovny, tělocvičny nebo si dát drink v nočním klubu. Na lenošení máte připravený salonek, jehož vzhled a celkově interiér jachty má na svědomí věhlasný módní dům Armani.

 

Jenže to stále není vše. Na jachtě je k dispozici i limuzína. To pro případy, kdyby vás to věčný koukání po moři omrzelo a vy chtěli vyrazit do rušných ulic na nějakou pořádnou pařbu.

Výroba prvních kusů této superjachty byla naplánovaná na začátek tohoto roku. Zájemci si musí připravit 627 miliónů korun.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: luxus


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |