MENU - zobrazit / skrýt

Notino vybírá svěží vůně pro aktivní muže


Staré známé pořekadlo praví, že pořádný chlap má být cítit koněm, tabákem a potem. Ačkoli se určitě najdou ženy, kterým tento koktejl „přírodních parfémů“ imponuje, většina z nás se jistě shodne na tom, že a) pot právě dvakrát nevoní, b) kuřácký dech je přímo odpudivý, a c) existuje celá plejáda atraktivnějších koníčků, než jsou koně.

Dnešní doba přeje sportům, při kterých se sice muž smí opotit, ale neměl by ztratit svůj šarm. Pro aktivní sportovce naštěstí existuje elegantní řešení – sportovní parfémové vody, které zvýrazní a podtrhnou a(tra)ktivitu muže, jeho smyslnost, energii a vášeň. „Kamarád mi půjčil na večírek Chanel Allure Homme Sport a díky němu jsem tehdy sbalil holku. Proto jsem se rozhodl si ho koupit. Je to neskutečná vůně,“ popisuje jeden z nadšených sportsmanů, kteří objevili voňavou stránku svého mužství.

Hledáte inspiraci, jak muž může vonět? Zde je pár tipů:

Chanel Allure Homme Sport – toaletní voda pro muže

Vůně pro přitažlivého, sportovně založeného muže, instinktivního a svůdného. Má v sobě půvab atleta a živost, která je smyslná a hřejivá současně. Vyzařuje z něj energie, rád sportuje, miluje slunce, prostor, vítr ve vlasech… Je velkorysý, má smysl pro fair play, jeho tělo a mysl jsou v harmonii.

Christian Dior Homme Sport – toaletní voda pro muže

Okouzlující vůně vhodná pro muže žijící aktivním životem. Hlavu tvoří kombinace kořeněného zázvoru a lehkého citrónu, srdce je z kosatce a základ z cedru a zelených tónů. Ideální lehká vůně pro sebejistého a aktivního muže.

Notino: inspirativní péče o zdraví a krásu

Při prohlížení parfémů se můžete rozhlédnout i po ostatním zboží, které vám obchodní dům Notino nabízí. Notino totiž už nejsou jen parfémy. Můžete si vybrat z téměř kompletního sortimentu zboží, díky kterému se budete cítit nejen voňaví, ale také krásní, sebejistí a úspěšní. Tyhle všechny věci totiž jdou spolu ruku v ruce. A to vše nyní najdete v důvěrně známém e-shopu s novým názvem.

Proč tento obchod stojí za vyzkoušení? Důvodů je několik. Zkušený a nadšený tým, který umí poradit s výběrem. Ať už vybíráte pro sebe, pro partnera, babičku nebo třeba souseda, prostě se odevzdejte do péče Notino a nechejte se hýčkat.

Moderní technologie, díky nimž vám Notino přináší příjemný pocit při nakupování, snadnou orientaci v obchodě a dostupnou podporu.

Silná a rostoucí značka. Parfémy Notino jsou doma ve 14 evropských zemích a neustále hledají nové příležitosti. Díky tomu může Notino svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční ceny.

Přátelská a profesionální péče. A to od prvního kontaktu s vámi až k takovým nepříjemnostem, jako jsou třeba reklamace. Chyba se může stát. Co se ale stát nemůže – že by se k vám v Notino otočili zády.

Notino vás chce inspirovat. Necháte se?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE