Nejlepší bouračky ve filmech


Jste milovníky akčních snímků? Který se podle vás může chlubit nejlepší bouračkou? My jsme pro vás sestavili seznam těch nejlepších bouraček, jaké jste kdy mohli vidět.

1. Rychle a zběsile 6

Poslední honička již šestého pokračování Rychle a zběsile, které mělo svou premiéru v roce 2013, nabízí adrenalinový závod aut snažících se dohonit ledadlo na ranveji. Když letadlo spadne, z přední části doslova vyskočí vůz. Zdá se vám to až příliš nereálné? Koho to zajímá, diváci prahnou po zajímavých scénách. A Vin Diesel s Paulem Walkerem jim je rádi dají.

 

 

2. 60 sekund

Nemáme na mysli film z roku 2000 s Nicolasem Cagem, ale jeho původní verzi z roku 1974. Závěrečná honička trvá celkem 40 minut. Pokud jste opravdovými milovníky aut, tento kultovní automobilový snímek by vám neměl uniknout.

 

3. Ronin

Tento nezapomenutelný snímek vypráví o skupině bývalých vládních agentů (roninové – podle samurajů, kteří přišli o svého pána), kteří se spojí, aby ukradli kufřík s neznámých obsahem. Film nabízí honičky ulicemi Paříže. Vystupuje zde na 300 řidičů a vše se obešlo téměř bez jakýchkoliv digitálních efektů. Ve většině scén také vystupují samotní herci a nikoliv komparz.

 

 

4. Bullittův případ

Jestliže tento snímek nezařadíte na seznam mezi nejlepší automobilové honičky, tak si vás Steve McQueen najde doma a bude vás pronásledovat. Dnes již legendární kriminálka, která si stále řadí mezi diváky k oblíbeným filmům.

 

5. Bratři Bluesovi

Tato hudební akční komedie má také co nabídnout, co se týče honiček. Jedná se o dva bratry, kteří se snaží zachránit kostel. Během několika minut zdemolují většinu policejních aut v Illionis.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |