Nejlépe hodnocené hry na Playstation za rok 2015


I když už nejsme nejmladší, nikde není napsáno, že se nemůžeme alespoň na chvíli vrátit do dětských let. Co si takhle zahrát nějakou super hru na Playstationu? Chcete tip? Pak čtěte dál a zvolte si některou z nejlépe hodnocených her za rok 2015.

GRAND THEFT AUTO V

Tato hra se na herní konzole Playstation na trhu objevila už koncem roku 2014. Nicméně u hráčů se těší velké oblibě až do dnešní doby. Tento díl navíc oproti předcházejícímu nabízí hráčům větší luxus. Objevuje se zde daleko rozsáhlejší a vypracovanější svět a hráč ovládá tři hlavní postavy najednou, mezi kterými si přepíná. GTA si zamilují hráči toužící po akci, dobrodružství, ale také milovníci aut, zbraní a luxusu.

DESTINY THE TAKEN KING

Stejně jako předchozí hra GTA, i Destiny se objevila mezi top hrami už v roce 2014. Nicméně velká oblíbenost a trochu přepracovaná verze tuto akční hru opět posunula na přední příčky. Datadisk přináší nové strike mise a hlavně také další část příběhu, který zase posune děj jinam a o kus dál. Hra je nejlepší volbou pro všechny milovníky sci-fi a ani zde o akci a přestřelky není nouze.

BLOODBORNE

Akční hra, která vyšla na začátku roku 2015. Jedná se o jednu z nejlepších her, které dosud na Playstation 4 vyšly. Bloodborne je však hra velice náročná, která v žádném případě není pro děti a je určena jen silným jedincům. Skvělý herní zážitek si můžete vychutnat ve full HD rozlišení a s detailně propracovanou grafikou. Rozhodně se vyplatí si tuto třešničku na dortu pořídit. Pokud máte rádi akci a zároveň silný žaludek, neváhejte investovat.

DRAGON AGE 3: INQUISITION

Třetí pokračování zase za něco stojí. Po neúspěšném druhém dílu konečně přichází verze, která nese název Inquisition. Rozhodně se jedná o jednu z nejlepších her pro PS4 a zároveň se momentálně jedná o jednu z vizuálně nejlíp zpracovaných her. Čeká na vás fantastické dobrodružství, kde budete muset zastavit kataklyzma a blížící se věk draků. Těšit se můžete také na rozsáhlý svět s mnoha různými regiony.

THE LAST OF US REMASTERED

Ačkoliv se nejedná v žádném případě o žádnou novinku, protože vyšla už v roce 2013, tvůrci se i v tomto případě rozhodli hru oživit vylepšenou verzí. Kromě technického vylepšení se můžete těšit také na novou grafiku. Co se týče děje, ten zůstává stejný. Pokud jste už dříve hráli starší verzi, zřejmě vás vylepšení nebude tak zajímavé.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |