Nejbláznivější gadgets podle Menzone.cz


Srandovní, někdy až přehnaně stupidní, jindy zase milé až kouzelné. Takové jsou gadgets výrobky. Ty nejbláznivější z nich jsme si pro vás připravili v následujícím článku. A nezapomeňte, Vánoce se blíží :)

1. Psí úsměv

Nechce se váš pes usmívat? Donuťte ho! Pokud vás již omrzel stále stejný výraz vašeho psa, můžete mu díky této vymoženosti vykouzlit na tváři úsměv o šířce 8 cm. Úsměv na tváři páníčka též zaručen! :)

2. Sexy auto

Chcete, aby vaše auto působilo sexy? Vymodelujte mu kolem kukadel výrazné řasy, které mu přidají na atraktivitě! Řasy se dají vytvarovat tak, že sednou každému autu.

3. Multifunkční deštník

Neholdujete deštivému počasí? Pak je pro vás tento vychytaný deštík jako stvořený. Plně ochrání váš účes i zbytek těla a díky jeho aerodynamičnosti se nemusíte bát ani větru. Je velice praktický, jedná se o první deštník, který se dá použít i na kole.

4. Mýdlo přímo z nosu

Proč si neoživit mytí rukou a nenápadně tak přilákat i děti k této činnosti? Zelené mýdlo tomu dodá šťávu - budete mít pocit, jako když si opravdu myjete ruce nudlí.

5. Brýle pro pohodlné čtenáře

Rádi čtete po večerech knížky a vždy vás bolí za krkem z nepohodlných pozic? Máme řešení - brýle, které vidí za roh! To znamená, že můžete pohodlně ležet, a přesto si užívat svou oblíbenou knihu. Ale dejte pozor - je to tak pohodlné, že můžete u knihy snáz usnout.

6. I banán si zaslouží svůj obal

Známe to všichni - ať dáme banán do tašky kamkoliv, vždy se obouchá a začíná hnědnout, proto je obal na banán tak skvělým a praktickým nápadem. Obal je větší než většina banánů, tudíž se do něj vejde opravdu každý. Navíc je vybaven průduchy, takže banán může dýchat a obal nezkracuje jeho trvanlivost.

7. Sladké kalhotky

Milovali jste jako malí náramky tvořené bonbonky? Máme verzi pro starší! Sladké kalhotky ocení každý pár, ať už jako sladké překvapení pro přítele nebo na oživení milostných hrátek, které si opravdu vychutnáte.

8. Všude samá slanina

Nebaví vás tradiční osvěžovače vzduchu a řadíte se mezi ty, kteří slaninu nikdy neodmítnou? Pak pro vás máme skvělý tip - osvěžovač vzduchu s vůní slaniny.

Který z vyjmenovaných gadgets je podle Vás fakt šílený? Diskutujte s námi na naší FB stránce Menzone.

Zdroj foto: megadarky.cz

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |