MENU - zobrazit / skrýt

Nejbizarnější služby na světě


Nejste spokojeni se svou prací? Už máte po krk svého otravného šéfa? Zřiďte si živnost! V tomto článku se můžete přesvědčit, že uspět můžete prakticky s čímkoliv. Lidé jsou ochotni zaplatit i za takové služby, u kterých by si zřejmě někteří nechápavě klepali na čelo.

1. Platí jí za mazlení

Jacqueline Samuelová (29) z New Yorku dokázala mazlení přeměnit v byznys. V červnu 2012 začala se svým neobvyklým podnikáním. Za 60 dolarů se po dobu 90 minut bude s vámi mazlit (pozor, bez jakéhokoliv sexuálního podtextu!) v soukromé místnosti. Pro případ je v domě vždy přítomen někdo z její rodiny nebo přátel (to kdyby si některý zákazník vyložil jinak pojem 'mazlení').

2. Netradiční způsob, jak zvýšit produktivitu v práci

Tak jako mnoho z nás i Maneesh Sethi je v práci vyrušován internetem, který mu ne vždy dovolí se zcela soustředit na práci. Muž však přišel vskutku s netradičním řešením: najal si člověka, který mu dá facku, pokud ho přistihne brouzdat po internetu. Jeho produktivita prý vzrostla z 38 procent na 98.

3. Za 100 dolarů vám uklidí nahá

V únoru letošního roku si Melissa Borrettová založila v Texasu firmu na úklid. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby však své služby neposkytovala pouze ve spodním prádle nebo nahá. Za hodinu úklidu zaplatíte 100 dolarů, za příplatek 50 dolarů přijdou na úklid dvě. Na svých webových stránkách však tvrdí, že její služby nemají se sexem nic společného.

4. Najměte si babičku

Nemáte babičku, která by vám pohlídala děti? V Texasu a Virginii si ji můžete pronajmout. Místní firma najímá starší ženy se zkušenostmi s dětmi, které vám vaše ratolesti za jistý finanční obnos s radostí ohlídají.

5. Jak na kocovinu

Zase jste to přehnali s alkoholem? Nezoufejte, od kocoviny vám pomůže speciální autobus Hangover Heaven. Ten funguje od 8:00 do 15:00 každý den. Přes jejich webové stránky nebo po telefonu si je objednáte, oni vás vyzvednou na dohodnutém místě, budou se vás snažit dát alespoň zčásti dohromady, a poté vás vysadí na stejném místě, kde vás naložili.


Tak už víte, v čem budete podnikat? Možná to vypadá šíleně, ale ono jim to skutečně vynáší!

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE