Navštivte výstavu Mmotion 07


Jedna z největších českých automobilových akcí se blíží. Už 29. listopadu se novinářům a vip hostům otevřou brány pražského veletržního paláce v Holešovicích, kde se bude konat již 3. ročník výstavy Mmotion. Jak už název sám o sobě naznačuje, jde o emoce ukryté v automobilech a motocyklech.


 

Veletržní palác bude rozdělen do dvou částí. V té zadní si na své již tradičně přijdou milovníci dvoustopých motorových vozidel, v části v popředí pookřeje srdce milovníkům rychlých a exkluzivních automobilů. A na co se tedy můžeme těšit? Byly osloveny významné světové automobilky v popředí se švédským Koenigseggem, americkým Saleenem a nebo francouzskou automobilkou Bugatti.

Svou účast již potvrdily například Italské Pagani, které se bude prezentovat modely Zonda S a Zonda F Roadster, Lamborghini přiveze vrcholné modely Gallardo Superleggera a Murciélago LP640 Roadster nebo Italský výrobce Fiat s legendárním modelem 500. Svou českou výstavní premiéru si zde odbyde Bentley Continental GT Speed - nejrychlejší automobil z Crewe všech dob, nebo Ferrari F430 Scuderia - slavný pokračovatel v kolejích vyjetých modelem 360 Challenge Stradale.

A jak výstava bude probíhat? Ve čtvrtek a v pátek budou mít dostatek prostoru nejen VIP hosté, ale i čeští a zahraniční novináři. V sobotu 1.prosince se v době mezi 10. a 18. hodinou otevřou dveře i široké veřejnosti. Cena vstupného pro širokou veřejnost je 270 Kč.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |