Motorola Z8 - edice Ferrari


Ze sídla v Maranellu spravovala Ferrari vždy dvě divize - jedna vyráběla superauta, druhá se věnovala závodní činnosti. Nyní to vypadá tak, že má Ferrari třetí - globální značkovou divizi. Ta se stará o marketing a značku Ferrari na veškerých možných výrobcích. Důvodem je obrovská základna fanoušků na celém světě, která ráda vlastní vše s logem Ferrari.


 

Příklad: náramkové hodinky. Automobilka z Maranella se dala dohromady se švýcarským výrobcem Panerai a nabídla fanouškům hodinky s logem jejich oblíbené značky. Podobnou kapitolou jsou mobilní telefony. Ferrari spojilo síly s Vertu a s Motorolou a výsledkem je výroba mobilních telefonů.

Nejnovějším produktem je Motorola Z8, edice Ferrari, v červeném ladění a logem Ferrari. V telefonu samozřejmě nechybí videa, vyzváněcí tóny nebo pozadí s motivem maranellské společnosti. Cena tohoto zázraku ještě není známa, určitě se však nebude jednat o nízkorozpočtový kousek.

Předcházející Motorola RAZR Maxx V6 Ferrari Challenge stála 524 dolarů (asi 9,500 Kč) a Vertu se pohybovalo v ještě vyšších cenových sférách. Motorola Z8 - edice Ferrari bude v nabídce až začátkem letošního roku

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |