Motorola RIZR Z8


Co se stane když vezmete jednu část Motoroly RAZR , jednu část Motoroly RIZR a jednu část HSDPA?Ano správně, dostanete novou Motorolu RIZR Z8.Po tom, co nedávno Motorola představila model Rizr Z6, který je vylepšenou verzí výsuvného modelu Rizr Z3, tak na probíhajícím 3GSM uvedla další hit, vylepšený výsuvný kousek s označením Rizr Z8.

 

Největší inovací je podpora sítí třetí generace. Motorola 3G MOTORIZR Z8 je označována jako "kick slider", sportovní mobil, který by měl přesně sednout k profilu vaší osobnosti.

Telefon je vybaven operačním systémem Symbian, rychlými daty HSDPA (až 3,6 Mb za sekundu) a jeho tělo je tenké jen 15,3 milimetrů. Chloubou tohoto modelu je QVGA displej velikosti 1,4 × 2 palců, který dokáže zobrazit 16 milionů barev a také dvoumegapixelový fotoaparát, jehož čočka je umístěna na zadní straně mobilu. Na přední straně je VGA kamera, která je určena pro videohovory. Mobil umí nahrávat video ve formátu MPEG-4 nebo 3gp (pro posílání v MMS zprávách).

Vnitřní paměť telefonu čítá 90 MB, paměť je možné rozšířit s pomocí karet MicroSD. Baterie telefonu by měla vydržet až pět hodin hovoru v síti 3G a až úctyhodných 16 dnů v pohotovostním režimu. Tento telefon by se na trhu mohl objevit už v dubnu tohoto roku.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |