Malý, ale výkonný - ASUS R50


ASUS R50 dosahuje velikosti běžné peněženky. Přesto znázorňuje bezpečný, výkonný a skvěle přenosný mini-notebook s výbornými komunikačními schopnostmi, je doslova nabitý výkonnými funkcemi, proto s ním můžete plnohodnotně komunikovat, cestovat a bavit se kdekoliv na světě.


 

Mobilní a kompaktní

S R50 si můžete hrát nebo pracovat kdekoliv chcete. S výkonem a funkcemi notebooku má tento miniaturní kousek hmotnost jen 520 g a umožňuje snadný přístup k internetu díky širokým možnostem připojení. Dotykový displej, který je velmi dobře čitelný i na přímém slunci, zaručí ostrý a jasný obraz kdykoliv budete pracovat, ať už je to venku  nebo v ostře osvětlených místnostech. Vestavěná kamera umožňuje skvělou videokomunikaci.

Navigace v reálném čase

R50 nabízí těm, kteří často cestují možnost pracovat zcela svobodně, a to kdekoliv, od hektického města, přes vyprahlou scenérii pouště, až po impozantní atmosféru hor. Vše, co je zapotřebí udělat, je vytáhnout R50 na palubní desku, a můžete okamžitě přijímat detailní informace o naplánované cestě. S velkým výkonem a vysokou mobilitou můžete pracovat skutečně kdekoliv. Své cesty snadno zdokumentujete pomocí aplikace ASUS Photo Navigator, která dokáže zaznamenávat věrné fotografie díky kvalitnímu fotoaparátu s rozlišením 2 megapixely a s automatickým ostřením. Do snímků budou uložena také GPS data, abyste se mohli o své zážitky snáze podělit.

Zábava na cesty

Užijte si se svým R50 spoustu zábavy, i když jste na cestách. Díky vestavěnému mobilnímu kinu a volitelnému TV tuneru můžete sledovat oblíbené televizní programy; s Microsoft MCE můžete poslouchat nejnovější hudbu nebo si dopřát svůj oblíbený film. Velká širokoúhlá obrazovka nabídne perfektní podívanou - luxusní mobilní zábavu tak budete mít vždy na dosah ruky.

Zapezpečení pomocí otisku

R50 účinně chrání vaše data pomocí vestavěné čtečky otisků prstů, jednoho z nejbezpečnějších způsobů identifikace. Využívá sofistikovanou technologii, která provádí snímání přímo s živé vrstvy kůže, proto je téměř nemožné ji ošálit. S takovým zabezpečením je ochrana vašich dat zaručena za všech okolností.

Technické parametry:

Platforma Intel UMPC Menlow

- procesor Intel Silverthrone 1.33G

- čipová sada Mobile Intel Poulsbo

- síťové připojení Intel 3.5G WWAN nebo DVB-T

Originální operační systém Microsoft Vista Home Premium/ Business/Ultimate5,6" WSVGA 1024×600 dotykový LCD displej s LED podsvícením

1,8" SSD 32 GB

DDRII-400, 1024 MB

802.11b/g, Bluetooth 2.0+EDR

Vestavěná GPS

0,3MPx + 2MPx kamera; 3 USB porty (klávesnice/Slave/STD); 1 × slot microSD 19,9×9,7×2,84 cm, 520 g (2článková baterie) 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |