Luxusní hodinky Urwerk za 1,3 miliónu korun


Máme pro vás tip na skvělý dárek. Přemýšlí vaše drahá polovička, co vám koupit k významné události? Poraďte jí luxusní hodinky Urwerk, jenž jsou vyrobeny v designu středověkých rytířů. Jejich cena není zrovna nejlevnější, ale co by pro vás vaše partnerka neudělala, že?

Klasické rafičky nenajdete

Díky zmíněnému netradičnímu designu i provedení, mohou mít lidé zpočátku problém s poznáním, jaký je vůbec čas. Tradiční ručičky totiž nahrazují čtyři kotouče, které zobrazují hodiny. Jeden z kotoučů, který ukazuje aktuální čas je vždy oproti ostatním zvýrazněn a pohybuje se v dolní části displeje podél fixní minutové stupnice. Pod hodinovým číslem se poté nachází malá značka, která ukazuje, kolikátá minuta z dané hodiny je. Nechybí ani digitální indikátor, jenž zobrazuje sekundy, které ubíhají po deseti. Ty jsou vyobrazeny také na pouzdru a v tomto případě jsou znázorněny již dvousekundovými značkami. Druhé okénko následně ukazuje rezervu chodu, která je 42hodinová.

K dostání dvě verze

Určitými funkcemi disponuje i zadní strana hodinek, kde je umístěná kontrolní plocha, na níž lze, kromě přehlednější rezervy chodu, vidět také odpočítávání pětiletého servisního intervalu a též se v této části upravuje chod hodinek pomocí malého šroubku. Strojek UR 5.01, jenž má manuální nátah je uložen do titanového pouzdra, disponujícího rozměry 39.5 mm x 53 mm x 16,65 mm.

Na závěr ještě zmíníme, že hodinky budou nabízeny ve dvou variantách, přičemž jedna bude mít ochranu v broušené oceli a bude nazvána Iron Knight. Druhá poté bude vlastnit brnění s černým povlakem, díky kterému ponese jméno Dark Knight. Cena za jeden kus je 1,3 miliónů Kč za první zmíněnou verzi, ta druhá poté vyjde o 100 tisíc dráže.

Zdroj: Urwerk

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: luxus


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |