Lovci pokladů: Kniha tajemství + Trailer


Film Lovci pokladů: Kniha tajemství jehož originální název je National Treasure: The Book of Secrets je druhým pokračováním prvního dílu, na který velmi volně navazuje. Opět se zde setkáme s "hledačem pokladů" Benem Gatesem (Nicolas Cage). Objeví se i další známé tváře z prvního dílu.

O čem to je?

Ve filmu Lovci pokladů: Kniha tajemství jsou Ben se svým otcem, univerzitním profesorem Patrickem Gatesem (Jon Voight), ohromeni nalezením dlouho ztracených stránek z deníku Lincolnova vraha Johna Wilkese Bootha. Deník se u něj našel poté, co byl zabit, ale několik stránek v něm chybělo a nikdy nebylo nalezeno...až nyní. Informace na těchto stránkách nesou šokující odhalení o tom, že se jejich předek, Thomas Gates, podílel na atentátu na prezidenta Lincolna.

Ben se musí se svou nyní bývalou přítelkyní, archivářkou Abigail Chase (Diane Kruger) a technickým kouzelníkem Rileym Poolem (Justin Bartha) vydat na dobrodružství, které je vede až nebezpečně blízko velmi hlídaným místům ve Washingtonu D.C., v Paříži, Londýně a v srdci Ameriky.

Jak Ben, Patrick, Abigail a Riley odhalují další stopy, které hrozí tím, že celé dějiny a jejich životy převrátí vzhůru nohama, mění se jejich hledání pravdy v honbu za možná nejtajemnější a nejstřeženější knihu na světě, která je klíčem k legendárnímu pokladu.

Žánr Akční / Dobrodružný
USA, 2007, 124 min

Režie: Jon Turteltaub
Hrají: Nicolas Cage, Justin Bartha, Diane Kruger, Jon Voight, Helen Mirren, Ed Harris,... a další

 

 
Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Lovci pokladů: Kniha tajemství + Trailer


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |