MENU - zobrazit / skrýt

Konečně můžete dát Ferrari ŠACH-MAT!


Hrajete šachy? Pak ve vaší sbírce nesmí chybět zcela ojediněla a naprosto dokonalá šachová souprava nesoucí punc legendární italské značky Ferrari.

Konec královské hry?

Snad každá velká automobilka si přivydělává prodejem svých reklamních předmětů, a ať už se jedná o trička s logem nebo značkou dané firmy, klíčenky, miniaturní modely automobilů nebo právě šachové soupravy, vždy se u svých fanoušků těší velké přízni. Vlivné firmy si velmi dobře uvědomují, že nejen šachové figurky, ale i samotná hra se stále častěji stává nedílnou součástí interiéru moderního domu, kde se pak majitelé chlubí vlastnictvím originálních kousků svým přátelům. Bohužel se tak vytrácí ono kouzlo a podstata královské hry, jelikož firmy hledajíc nové zákazníky a formy zisku tento problém vůbec netrápí.

Vyjímečný a originální materiál

V Maranellu navrhli a vytvořili velmi speciální šachovou soupravu, která, jak už její název ,,Ferrari Carbon Fibre Chess Set” napovídá, není výjimečná jen materiálem, z něhož je vyrobena, ale také svým originálním a moderním designem. Oním speciálním materiálem jsou uhlíková vlákna, luxusní leštěné dřevo, přičemž je vše doplněno smaltem a kovem. Luxusní kazetka obsahuje též dvakrát šestnáct červeno černých kamenů, které slouží k hraní dámy.

Myšlenka zhotovit miniaturní model šachovnice a tím se zviditelnit pro potencionální zákazníky, nebyl prvotním nápadem Ferrari. Tutéž ideu měla například firma Swarovski, ale přiznejme si, který muž by radši zařadil do své sbírky nablýskanou variantu před svou oblíbenou značkou? Nejinak tomu bylo i u společnosti Bentley, jejíž výsledek, ale putoval na charitu.

Pokud vás snad tato šachová souprava zaujala a také ji toužíte vlastnit ve své domácnosti, vězte, že k tomu budete potřebovat asi 43 tisíc korun českých.

Zdroj foto: Ferrari

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE