MENU - zobrazit / skrýt

Jak podpořit své klouby nejen při sportu – recenze produktu KLOUBUS


Trápí Vás bolest kloubů a vazů? Už dávno bolest kloubů netrápí jen starší lidi. Není problém narazit na mladé lidi s bolestmi kolen nebo ramen. Ať už je to kvůli špatnému provedení cviků v posilovně, nebo namáháním při jiném druhu sportu, bolest kloubů zastihne snad každého z nás. Pokud aktivně sportujete, bolesti kloubů či vazů se nevyhnete.

Jednou z nejlepších prevencí je správný strečink a protažení.
Mezi druh sportu (či regenerace), který vaše klouby určitě přivítají, patří plavání. Voda nadnáší a podpírá vaše klouby, zbavuje je váhy a díky tomu je plavání výborný způsob jak udržovat klouby v pohybu, posilovat svaly a tím pomoci kloubům se zbavit napětí.

Mezi další způsoby, jak klouby a vazy preventivně ochránit, či se zbavit bolesti, patří doplňky stravy. Určitě jste jich několik již vyzkoušeli. Jak si ale z té záplavy doplňků stravy vybrat opravdu účinnou kloubní výživu? Nikdo přece nechce vyhazovat peníze oknem.
V dnešním článku se podíváme na český výrobek na podporu kloubů a vazů s výstižným názvem KLOUBUS (více na www.kloubus.cz).

 

 

Co je KLOUBUS a jak se užívá?

Jedná se o doplněk stravy na podporu kloubů, vazů a celého pohybového ústrojí. V denní dávce je obsaženo 13 účinných látek s ověřenými účinky na vaše klouby. Produkt se vyrábí u nás v České republice a je laboratorně testován.

V balení produktu KLOUBUS najdete 30 sáčků. Každý z nich obsahuje 9 g účinných látek. Obsah sáčku nasypete do suché sklenice, přilijete 250 ml vody, promícháte a vypijete. Hotový nápoj má příjemnou grepovou chuť.

Jaké je složení produktu KLOUBUS?

Pokud se v oblasti kloubní výživy orientujete a znáte účinné látky (a jejich doporučené množství) pro podporu kloubů a vazů, složení produktu vás překvapí.

KLOUBUS obsahuje všechny ověřené látky, jako jsou hydrolyzovaný kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, Vitamín C, kyselinu hyaluronovou, zinek, vitamín D3, biotin, l-leucin a hořčík.

Pro koho je vhodný?

KLOUBUS je určen pro všechny, které trápí bolest kloubů či vazů a pro ty, kteří hledají přípravek pro prevenci kloubních onemocnění jako je artritida či artróza.

Stejně jako ionťák, zkušený trenér nebo správná motivace, i KLOUBUS patří k základní výbavě každého sportovce.

Je také vhodnou alternativou pro zákazníky užívající kloubní přípravky určené pro koně. Tyto preparáty bývají často účinné, mají však pro lidi horší vstřebatelnost, nepříjemnou chuť a obsahují pomocné látky, které mohou lidem způsobovat alergie či jiné problémy. KLOUBUS obsahuje stejné látky, které jsou však určené lidem. Proto je zde upravena forma látek i samotné dávkování.

Cena produktu?

Měsíční kůra produktu KLOUBUS vyjde na 650 kč. Pokud si zakoupíte balíček 2, či více kusů, neplatíte poštovné a máte tak dopravu zdarma. Denní dávka vás vyjde na 22 kč (více na www.kloubus.cz).

Závěr a kde je možno objednat?

Musíme uznat, že KLOUBUS patří mezi to nejlepší, co se dá na českém trhu kloubní výživy sehnat. Vzhledem ke svému silnému složení (9 gramů účinných látek) se s ním nemůžou srovnávat ostatní produkty v tabletách, kde je obsah účinných látek několikrát nižší.

Pokud Vás produkt KLOUBUS zaujal, podívejte se na oficiální stránky výrobce a distributora, kde si můžete i balení objednat. Více zde na www.kloubus.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE