Hračky pro muže


I muži si chtějí hrát, ale hračky pro ně jsou tak trochu jiné a obvykle i dražší


autor: redakce Menzone.cz

Vtipné slogany na kondomech

Tyto slogany vás opravdu dostanou. Co vtipného můžete najít na obalech kondomů a jak chytře se dají využít slogany některých slavných značek?

Vodotěsné hodinky – ideální na pláž

Pánské a dámské hodinky k vodě? V dnešní době vůbec žádný problém. Vodotěsnost hodinek je ovšem mnohdy taková malá alchymie, pojďme si tedy na ni alespoň v krátkosti posvítit…

Budík, který vás donutí vstát

Na světě existuje spousta zajímavých a vtipných výrobků. Tenhle netradiční budík je jeden z nich. Díky němu a vaší lenosti vstát, můžete být každé ráno o nějakou tu bankovku chudší. Ptáte…

Flyboarding - pořádná dávka adrenalinu

Flyboarding u nás zatím není moc známý, přesto je již v nabídkách některých agentur, které vám splní téměř jakýkoliv zážitek. Pokud se rozhodnete právě pro Flyboarding, rozhodně se nebudete…

Práce hrou aneb Řezačka a štípačka dřeva v jednom

Kde bychom dnes bez té techniky byli?! Nad tímhle se dá bez sebemenší námahy přemýšlet při štípání a řezaní způsobem, který většina z vás mužů asi nezná.

Je libo doutník?

Není tabák jako tabák, to je snad jasné. Když koupíte „levné“ cigarety za šedesát krabičku, sice je to při pravidelném kouření docela pálka, ale moc si nepochutnáte. Když už totiž musíte blafat, zkuste aspoň jednou…

Nejrychlejší vodní člun na světě

Především v podniku Class 1, což je závod vodních člunů, můžete vidět v akci ty nejlepší a nejrychlejší čluny na světě. Jen jeden z nich patří na vrchol nejvyšší. Který to je?

Zpestřete si sex svítícímy kondomy Love Light

Zkusit se má všechno a v sexu to platí dvojnásob. Pokud patříte mezi příznivce tohoto "přísloví", překvapte partnerku svítícímy kondomy Love Light.

Musuc Bag - ty máš ale pytel!

....a ne jen tak ledajaký. Musuc Bag je koncept nového spacího pytle s rukávem a nohavicemi. Nutnost pro všechny, kteří milují svobodu.

Nejpodivnější vynález - Popcornový kanón

Pojídání popcornu má být nejen chutné, ale i zábavné. Popinator je tím přístrojem, díky kterému si máte užít legraci a zároveň si nešpinit ruce od mastné pochutiny.

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |