Práce hrou aneb Řezačka a štípačka dřeva v jednom


Kde bychom dnes bez té techniky byli?! Nad tímhle se dá bez sebemenší námahy přemýšlet při štípání a řezaní způsobem, který většina z vás mužů asi nezná.

Pryč jsou doby, kdy jste museli hodiny postávat u cirkulárky a řezat jedno dřevo za druhým. V tom horším případě jste ještě neměli vyhráno, neboť vás čekalo štípání na menší kousky. Ale někteří lidé stále ještě přemýšlí a vynalezli úplně perfektní hračku pro muže, díky které se na řezání a štípání dřeva budete doslova těšit.

S pracovním strojem Bobcat jde všechno líp

Pracovní stroj Bobcat mnozí z vás určitě znají. Tento malý pomocník dokáže udělat docela dost práce a jeho užití je ve stavebnictví takřka na denním pořádku. Nyní se tento pracovní stroj využívá i k usnadnění práce se dřevem. Místo nabírácí lžíce se na něj napojí speciální řezací a štípací technika. Práce je pak zcela snadná, v kabině pákami ovládáte ovládáte zařízení na nabírání, řezaní a štípání dřeva. Jednoduše přijedete k hromadě se dřevem, naberete dlouhý kmen stromu, vrátíte se do míst, kde chcete mít dřevo uskladněné, pilou si kmen nařežete na potřebnou délku, posunete do nižších míst a kmen na několik dílů rozštípete. Hotovo! Jednoduše, snadno a rychle. Tohle se nám vážně zamlouvá :)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti
Video Wood Cutting & Splitting Attachment


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |