MENU - zobrazit / skrýt

Golfový míček na dálkové ovládání - Gadgets


Golf sice stále je hrou bohatých, ale v poslední době se přeci jen stává mnohem dostupnější i každému z nás. Tudíž je na čase přestat stále sedět u počítače a vydat se také trochu sportovat. A golf je na to jako dělaný.

Nedá se říci, že by od vás vyžadoval vysokou fyzickou námahu. Ale za to jste na čerstvém vzduchu, což se počítá. Není to však ono, hrát stále sám. A tak se nabízí vyzvat nějakého vašeho kolegu nebo přítele. Máte-li dost odvahy, tak třeba vašeho nadřízeného. V této situaci byste se určitě rádi předvedli a vašeho protivníka porazili nebo naopak potěšili tím, že ho necháte vyhrát.

Pro tyto chvíle je jako dělaný náš golfový míček na dálkové ovládání. Stačí ho tedy nenápadně přidat mezi protihráčovy míčky a počkat až bude na řadě. Určitě nebude věřit vlastním očím až míček mířící přímo do jamky kousek před ní uhne pryč. Tento případ je ale trochu nápadný. Každý by si po chvilce uvědomil, že tu něco nehraje. Ale vy si s tím určitě poradíte a zvítězíte, aniž by vás někdo přistihl.

Pokud se vám tento způsob využití míčku nelíbí, tak máte ještě jednu variantu. Můžete to celé vzít jako legraci a bavit se tím, co vše lze s míčkem dělat. Ostatní hráči se budou určitě bavit, když uvidí váš míček skotačit po hřišti. Ještě pár informací k míčku samému. Uvnitř je gyroskop, který ovládáte pomocí dálkového ovladače. Míček se nabíjí vložením do nabíjecí kolébky a jeho stavba je poměrně pevná. Ale i tak byste si měli dát pozor na větší rány.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE