Fotbaloví herci aneb Kteří slavní fotbalisté si zahráli ve filmu?


Řada fotbalistů, poté co pověsili na hřebík své kopačky, se rozhodla zazářit na filmovém plátně. Jak se jim to (ne)povedlo, již posuďte sami.

1. Stan Collymore – Základní instinkt 2

Tento anglický hráč se rozhodl zazářit v pokračování slavného snímku po boku Sharon Stone. Bohužel/bohudík film byl natolik špatný, že jeho slabšího výkonu v roli fotbalisty si nikdo prakticky nevšiml.

2. Pelé – Vítězství

Americký film z roku 1981 je zřejmě nejznámějším fotbalovým snímkem. Odehrává se během 2. světové války a mimo jiné si v něm zahrály takové hvězdy jako Sylvester Stallone nebo Michael Caine.

3. David Beckham – trilogie Gól!

David je nepopiratelně dobrý ve dvou věcech – hraní fotbalu a umění vždy vypadat dobře. V mluvě na veřejnosti nikdy příliš nevynikal. Zmíněný film není vyjímkou. Ale zase se na něj pěkně dívá.

 

 

4. Zinedine Zidane – Zidane, portrét 21. století

V tomto případě se nejedná o film, ale o dokument zachycující jednoho s nejlepších fotbalistů světa. Filmového portrétu se ujal slavný Douglas Gordon, jak se mu to povedlo, již posuďte sami.

5. Ronaldo – Do toho!

Pokud jste milovníky fotbalu a britského humoru, tento snímek vás zaručeně nezklame. Na scéně se objeví i Ronaldo, pronese jedno slovo a zase zmizí. Rychlovka, žádné zbytečné řeči, žádná nominace na Oscara. Tečka.

 

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |