Filmy roku 2014: Co si letos nenechat ujít?


Také v letošním roce berou filmaři kinosály útokem a chystají se na nás s pořádnou porcí snímků. Které by vám v bohaté záplavě novinek rozhodně neměly uniknout? Nechte se inspirovat desítkou našich tipů.

300: Vzestup říše (6. března 2014)

Další přehlídku svalů, potoky krve a vizuální efekty slibuje 300: Vzestup říše, pokračování Snyderovy Bitvy u Thermopyl. Bojovat se tentokrát bude na moři, na kterém řecký generál Themistokles vyzve k boji perskou armádu.

Godzilla (15. května 2014)

Naposledy natáčel obří Godzillu v roce 1998 režisér Roland Emmerich. Moc kritické chvály za to ale nesklidil. V Hollywoodu dosud neotrkaný Gareth Edwards chce reputaci obřího zmutovaného ještěra letos napravit. Očekávejte realističtější a hrůzu ještě více nahánějící podívanou.

X-Men: Budoucí minulost (22. května 2014)

X-Menů se v kinech ještě dlouho nezbavíme. Tentokrát se bude cestovat časem a čekají nás tak třeba i postavy ze starých dílů.

Transformers: Age Of Extinction (26. června 2014)

Monstrózní roboti Michaela Baye neřekli v roce 2011 poslední slovo. V plánu je dokonce další trilogie a její první díl uvidíme už letos v červnu.

Úsvit planety opic (17. července 2014)

Planetu opic se podařilo před třemi lety úspěšně zremakovat. Nebyl tedy důvod, proč do toho nejít i napodruhé. Pod režijní taktovkou Matta Reevese konečný výsledek uvidíme 17. července.

Strážci galaxie (31. července 2014)

Komiksoví superhrdinové ovládají současnou kinematografii. S ozbrojeným mývalem nebo mluvicím stromem si ale o přízeň diváků troufnou bojovat snad jenom Strážci galaxie. Jak se jim to asi v tvrdé konkurenci podaří?

The Expendables 3 (14. srpna 2014)

Postradatelní v čele se Sylvesterem Stallonem se opět hlásí do akce. A přináší i hvězdami nabyté obsazení, ve kterém nechybí Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li nebo Wesley Snipes.

Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí (21. srpna 2014)

Na pokračování vizuální bomby, povídkového Sin City se čekalo dlouhých devět let. Zda se čekat vyplatilo se konečně dozvíme už v  létě.

Interstellar (6. listopadu 2014)

Režijní ticho Christophera Nolana bude prolomeno v listopadu. Tehdy se nám režisér Batmanovy trilogie představí v novém ambiciózním sci-fi Interstellar, ve kterém se pro změnu cestuje červími dírami. Trumfne s ním i na Oscara nominovaný Počátek?

Hobit: Tam a zase zpátky (18. prosince 2014)

A ani na fanoušky fantasy filmoví tvůrci v letošním roce nezapomněli. Už potřetí jim Peter Jackson v předvánočním čase naservíruje  dobrodružství Bilba Pytlíka.

Zdroj foto: facebook.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |