MENU - zobrazit / skrýt

Film Wanted + Trailer


Hlavní hrdina filmu je Wesley Gibson. Je mu něco kolem třiceti, osobní život pro něj téměř neexistuje a práce ho nudí. Tenhle obyčejný a ničím zajímavý člověk jednoho dne zjistí, že jeho otec byl nájemný vrah. Ne ten nájemný vrah, který čeká s odstřelovačkou na střeše, ale borec, který dokázal se dvěma kulomety zmasakrovat celou ulici jen proto, aby zasáhl svůj cíl.

A hádejte, jak to bude dál? Ano, Wesley by měl přebrat "rodinný podnik". Musí si vybrat, jestli zůstane ovcí, nebo se stane vlkem. I když se mu do toho z počátku příliš nechce, brzy zjišťuje, že toho po otci zdědil víc, než by vůbec čekal. Připojuje se tedy k bandě dalších podobných vražedně zaměřených lidí a společně rozhodně nebudou bránit dobro a honit zloduchy. Wanted je drsný, cynický a amorální příběh. Je to prostě to, co chcete ve filmu tohoto typu vidět.

Wanted je jedním z největších amerických filmů, který se točil v České republice. Loni na jaře tu štáb, včetně Angeliny Jolie a Jamese McAvoye, strávil bezmála dvanáct týdnů.

Žánr: Akční
USA, 2008

Režie: Timur Bekmambetov
Hrají: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman, Common, David O'Hara, Chris Pratt, Terence Stamp... a další

Premiéra ČR: 26.06.2008 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Trailer Wanted


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE