Film Spider Man 3


Peter Parker se opět oblékne do pavoučího kostýmu a pustí se do ochraňování nevinných a bezbranných, jenže jak se zdá, tentokrát to nebude mít jen tak jednoduché. Když porazil šíleného Green Goblina a znepřátelil si tak svého nejlepšího přítele Harryho Osborna, vypadalo to, že by se mohl začít věnovat chytaní obyčejných pouličních zlodějíčků a zachraňování starých žen, které se rozhodly nepřecházet silnici na vyznačených místech.

 

Jenže pak přišel Dr. Octopus, který se ukázal být velice silným protivníkem a zdálo se, že jeho likvidace nebude ani pro hrdinu Spider-Manova formátu jednoduchá.

Klidný život Petera Parkera je přerušen útěkem nebezpečného muže z přísně střeženého vězení, který dokáže své tělo přeměnit v písek. New Yorkskými ulicemi se začne ozývat houkání policejních hlídek, které pročesávají město, aby zločince poslaly tam kam patří. Peter Parker se jako reportér dostane k policejnímu vyšetřování a seznámí se s půvabnou Gwen Stacy, dcerou jednoho z policistů. Jenže mezitím tajemný uprchlík uzavře spojenectví s Harry Osbornem a přislíbí mu, že pořádně znepříjemní Spider-Manovi život. Ovšem on není jediný, kdo mladého hrdinu znepokojuje. Eddie Brock, dotěrný reportér najatý Jonahanem Jamesonem, totiž podrobně zkoumá Peterův život a snaží se zjistit co je na něm tak zajímavého, že kvůli němu nechala Mary Jane svého přítele. A aby toho nebylo málo na Spider-Manově těle se usídlí záhadný symbiont, který mu také pořádně zavaří...

No máme se na co těšit zvlášť pokud víme že se rozpočet Spider-Mana 3 údajně vyšplhal až k částce kolem půl miliardy dolarů a v předprodeji lístku na internetu se prodalo téměř 3x více lístků než na Sprider-Mana 2.

Žánr : Akční / Fantasy / Thriller / Dobrodružný
USA, 2007, 140 min
Hrají : Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Thomas Haden Church, James Franco,Willem Dafoe
Režie : Sam Raimi  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |