MENU - zobrazit / skrýt

Film Rambo: Do pekla a zpět + Trailer


Čtvrtý díl dobře známé série o vietnamském veteránovi Johnu Rambovi nás zavede do jiho-východní Asie, kde se stárnoucí hrdina Rambo (Sylvester Stallone) usadil.

O čem to je?

Jeho poklidný život naruší skupina misionářu vedená Michaelem Burnettem (Paul Schulze) a Sarah Millerovou (Julie Benz), která se i přes jeho varování vydá do Barmy. Do končin, kde je nic dobrého nečeká. Poté, co několik misionářů zajmou barmští vojáci, musí John opět vzít spravedlnost do svých rukou. A poteče krev, hodně krve! Surové bití, stříkající krev a useknuté hlavy. Rambo se s nikým a ničím nemaže!

Sylvester Stallone se po dvaceti letech vrací tímto čtvrtým dílem k neohroženému zabijákovi, tentokrát nejen v roli herce a scenáristy, ale také v roli režiséra. S myšlenkou na pokračování si pohrával již před deseti lety, kdy také vznikla první verze scénáře. Přemíru krvavých momentů obhajuje tvrzením, že chce co nejreálněji ukázat hrůzy, které se ve válkách dějí.

Žánr Akční / Drama / Thriller
USA / Německo, 2008, 93 min

Režie:Sylvester Stallone
Hrají:Sylvester Stallone, Julie Benz, Matthew Marsden, Graham McTavish, Paul Schulze, Jake La Botz, Reynaldo Gallegos, Ken Howard í

Premiéra ČR: 21.02.2008 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Rambo 4 trailer 2008


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE