Film Quantum of Solace + Trailer


Ve dvaadvacátém filmu o nejznámějším agentovi jejího veličenstva, se James Bond (Daniel Craig) vydává po stopě, kterou mu zanechala Vesper, jediná žena, kterou kdy miloval. 

Tou stopou je pan White (Jesper Christensen), jež při výslechu odhalí organizaci, která Vesper vydírala. Agent 007 se vydává na Haiti, kde se jeho cesta zkříží s Camille (Olga Kurylenko), ženou, která stejně jako on touží po odplatě. Camille Bonda dovede přímo k bezohlednému obchodníkovi jménem Dominic Greene (Mathieu Amalric), stojícího v čele tajemné organizace. Bond zjistí, že Greene usiluje o úplnou kontrolu jednoho z nejdůležitějších přírodních zdrojů celého světa a s kontakty na nejvyšších místech britské vlády a CIA se stává vskutku nebezpečným protivníkem. Na cestě pomsty, hledajíc muže, který stál za zradou Vesper musí být Bond vždy o jeden krok napřed před CIA, teroristy a dokonce i před M.

Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2008, 106 min

Režie: Marc Forster
Hrají: Daniel Craig, Olga Kurylenko, Gemma Arterton, Judi Dench, Jeffrey Wright, Giancarlo Giannini, Jesper Christensen, Mathieu Amalric, Neil Jackson a další...

Premiéra ČR: 06.11.2008 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Trailer Quantum of Solace

Quantum of Solace - Trailer VO (HD) by cjbf


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |