Film Neuvěřitelný Hulk + Trailer


Když se naštve, budete se ho bát. V normálním životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, když se ovšem rozzuří, stává se z něho šílené monstrum, které dokáže nadělat pěknou paseku. Svět komiksu ho zná pod přezdívkou Hulk. (pozor, neplést s Hulkem Hoganem) Po pěti letech se vrací na filmové plátno. Tentokrát však s přívlastkem Neuvěřitelný. Bude takový i film?

Zničit monstrum v sobě samém, to je hlavní vědecký cíl Bruce Bannera (Edward Norton), jehož neuvěřitelné proměny způsobilo mimořádně silné ozáření. Bruce si svých výjimečných schopností neužívá, naopak chce se jich zbavit, protože přežívá mimo civilizaci, dobrovolně izolovaný od své životní lásky Betty Rossové (Liv Tyler) a jejího otce, armádního generála Thaddeuse Rosse (William Hurt), který by rád využil Bruceovy schopnosti ve prospěch americké armády. Zatímco Bruce se snaží co nejvíc zůstat v klidu, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z chlapa z masa a kostí (Tim Roth) proměnil v destruktivní kreaturu zvanou Abomination. A protože proti jejímu řádění nepomáhají běžně dostupné zbraně, tak musí Bruce čelit zásadní volbě - dobrovolně se zříct své lidské podoby a doslova vzteky zezelenat a rozdat si to s Abomination jako chlap s chlapem, nebo spíš jako monstrum s monstrem.

Žánr:Sci-Fi / Akční / Fantasy
USA, 2008

Režie: Louis Leterrier
Hrají: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, William Hurt, Robert Downey Jr., Ty Burrell, Tim Blake Nelson, Christina Cabot, Peter Mensah... a další

Premiéra ČR: 17.07.2008 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Film Neuvěřitelný Hulk + Trailer


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |