Film Já, legenda (I am legend) + Trailer


Když v nějakém filmu uvidíte jméno Will Smith, můžete si být jisti, že se budete dobře bavit. Téměř všechny jeho filmy se v posledních několika letech staly obrovskými trháky. Posledním filmem, ve kterém se Will Smith objevil je velice čerstvá novinka I am Legend (Já, legenda).

 

O čem to je?

V roce 2009 vědci sestrojili virus, který léčil rakovinu. To ale nebylo všechno. Virus se poněkud vymkl lidem z rukou, zabil většinu pozemského obyvatelstva a z naprosté většiny těch, kteří přežili, udělal polomutanty, kteří řvali, skákali jako zvířata a žrali ještě zdravé lidi. Těch bylo už tak málo a po těchto neradostných událostech jejich řady ještě výrazně prořídly.

Takže v roce 2012 žije v celém New Yorku jediný "normální" člověk, nadporučík Robert Neville (Will Smith), který je z neznámého důvodu proti viru imuní. Cítí částečnou zodpovědnost za to, co se před třemi lety stalo a je proto odhodlán najít "lék" a udělat z mutantů znovu lidi. Takže přes den chodí po New Yorku se svým psem a shání potravu, experimentuje na polapených mutantech ve své laboratoři a v noci se zamkne a doufá, že ho mutanti nenajdou. Ti totiž vylézají z budov pouze v noci, neboť je pro ně smrtící ultrafialové světlo.

Žánr Drama / Akční / Sci-Fi / Thriller
USA, 2007, 100 min

Režie: Francis Lawrence
Hrají: Will Smith, Salli Richardson, Alice Braga, Dash Mihok br />

Premiéra ČR: 10.01.2008 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Trailer Já, legenda (I am legend)


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |