Film Dannyho parťáci 3 (Ocean's Thirteen) + Trailer


Další pokračování, nyní už trilogie, Dannyho parťáci 3 brzy vtrhne do českých kin. A jak to vypadá opět to bude stará známá parta krom Julie Roberts. Poprvé to bylo zábavné a svěží, podruhé trochu méně zábavné a komplikované a potřetí to bude podle všeho naposledy. 

Julii Roberts tentokrát nahradí postarší, ale stále dost atraktivní Ellen Barkin (podle všeho by měla zamotat hlavu Mattu Damonovi) a společně se Dannyho třináctka vydá opět trochu obohatit do města hříchu Las Vegas.

Když Reuben Tishkoff (Elliott Gould) udělá velkou chybu a pustí se do stavby hotelu v Las Vegas s prolhaným Willym Banksem (Al Pacino), jenž jej postupně vyšachuje ze všech práv na jeho vedení, zhroutí se a skončí v nemocnici s infarktem. Danny Ocean (George Clooney) se snaží starému příteli pomoci, avšak Banks všechny jeho pokusy mazaně odrazí.

O šest měsíců později se z hotelu stane jedna z nejvýnosnějších nemovitostí ve městě a tak se Danny a jeho parťáci sejdou, aby vymysleli svůj další geniální plán. Do týmu se připojuje i bývalý Dannyho nepřítel, majitel kasína Terry Benedict (Andy Garcia), jenž udělá vše pro zruinování Banksovy noční herny, která mu až nebezpečně konkuruje. Tentokrát tedy známému týmu nejde o zisk, ale o pomstu?

Již třetí díl známé špionážní krimikomedie, Dannyho Parťáci, má opět pod taktovkou Oscarový režisér Steven Soderbergh (Traffic: Nadvláda Gangů). Steven Soderbergh slíbil, že by se chtěl v posledním dílu plánované trilogie vrátit zpět ke kořenům a v Ocean's Thirteen tím pádem opět zahrát na komediálnější notu. V kinech mu to vyšlo dvakrát, tak proč ne potřetí? Změna na pozici scénáristů by snad mohla po malinko rozpačité dvojce dodat Dannyho parťákům opět trochu šťávu a Soderberghova stylová režie je víceméně zárukou, že příští rok bude v Las Vegas zase veselo

Žánr Komedie / Krimi / Thriller
USA, 2007, 122 min
Režie: Steven Soderbergh
Hrají: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Ellen Barkin, Al Pacino, Andy Garcia

Premiéra ČR: 05.07.2007 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Ocean's Thirteen Trailer


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |