Film Bláznovo zlato + Trailer


Akční dobrodružství se špetkou romantiky teď zase letí. Ví to Jerry Bruckheimer, konečně si to uvědomil Steven Spielberg s Georgem Lucasem a všiml si toho i Andy Tenant.

Ten má na pažbě krom Smithova Hitche zatím samé televizní zářezy, ale všechno je jednou poprvé a Fool´s Gold se zdá být tím pravým začátkem na hřišti splněných klukovských snů.

Všechno to začíná v takové normální domácnosti, která už dávno zaběhla do životního stereotypu. Jenže tenhle manželský pár má za sebou historii, za kterou by se nemusel stydět kdejaký dobrodruh. V mládí totiž byli nefalšovaní lovci pokladů. A znáte to, starého psa novým zvykům nenaučíš. Není tedy divu, že stačí málo, aby v srdcích dobrodruhů zažehla jiskra, která je pošle zpět do terénu. Objevila se totiž nová vodítka k pokladu, který už všichni považují za ztracený. V ten okamžik dostává manželství Kate Hudson a Matthewa McConaugheyho úplně nový směr a pár se s pomocí tatíka Jacka Bauera vydává vstříc novým dobrodružstvím. Zní to jako kombinace skopičin Dirka Pitta, Indiana Jonese a Jacka Coltona a vlastně na tom není nic špatného. McConaughey už navíc s podobným filmem zkušenosti má, však si samotného Pitta zahrál. Dobrodružství tomuhle herci sedne, otázkou teď zůstává, nakolik bude fungovat chemie mezi ním a Kate Hudson a hlavně - dokáže Tenant splněný dětský sen proměnit v nadupanou honičkou za pokladem? Po sterilním Hitchovi o tom trochu pochybuji, uvidíme, jakým směrem s tím pohne trailer. Třeba to budou druzí manželé Smithovi, jen místo Voyageru budou jezdit na koních.

Žánr: Akční / Dobrodružný / Romantický
USA, 2007

Režie:Andy Tennant
Hrají:Kate Hudson, Matthew McConaughey, Donald Sutherland, Ewen Bremner, Alexis Dziena, Ray Winstone, Malcolm-Jamal Warner.

Premiéra ČR: 24.04.2008 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video Trailer Bláznovo zlato


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |