E-Ball - Počítač budoucnosti


Nudí vás už váš starý hranatý počítač? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by mohl vypadat počítač budoucnosti? Stejná myšlenka totiž dohnala designera Apostola Tnokovskeho, aby vytvořil ten nejmenší počítač, který kdy byl postaven.


 

Není to nic jako PDA, není to ani klasický PC se všemi konvenčními komponenty (myš, klávesnice, monitor). Tento počítačový koncept nese název E-Ball a jeho tvar by se dal označit jako koule, podle Tnokovskeho názoru je totiž koule tím nejlepším tvarem v přírodě a zároveň zajišťuje všeobecnou pozornost.

E-Ball by měl obsahovat dvoujádrový procesor, 250-500GB HDD, 2GB RAM, integrovanou grafickou a zvukovou kartu, 2 x 50W reproduktory, HD-DVD recorder, bezdrátovou optickou myš a laserovou klávesnici, LAN a WLAN kartu, modem, Web kameru a integrovaný LCD projektor.

PC E-Ball dále nabízí takzvaný držák papíru, který můžete použít jako malé projekční plátno. Tento koncept má průměr 160mm a je speciálně vytvořen pro Microsoft Windows OS, ostatní mají smůlu. Momentálně není známá ani předběžná cena a neví se, kdy by měl být tento produkt dostupný.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |