Co vás v roce 2015 čeká v kinech?


Star Wars nebo pokračování komiksových Avengers - takové a další kino návnady slibuje program pro rok 2015. Co dalšího vás v něm nemine dál?

Jupiter vychází (5. února 2015)

Wachowští už nejsou dva bratři, ale bratr a sestra. A po dvou letech se Andy a Lana opět hlásí o slovo s novým sci-fi Jupiter vychází. Bude to určitě znovu stát za to!

Americký sniper (26. února 2015)

Za svého působení v americké armádě si na své konto připsal až sto šedesát mrtvých. Nakonec ale sám zemřel pod kulkou bývalého vojáka. Řeč je americkém odstřelovači Chrisu Kyleovi. Právě jeho příběh se díky Clintu Eastwoodovi dostane příští rok také na velké plátno, a to s Bradley Cooperem v hlavní roli.

Rychle a zběsile 7 (2. dubna 2015)

Natáčení sedmého dílu Rychle a zběsile poznamenala tragická smrt hlavního představitele Paula Walkera. Před kamerou ho nakonec zastoupili jeho dva bratři, kterým tvůrci k co nejdokonalejší podobě s Paulem dopomohli počítačovou úpravou. Sami jsme zvědaví, jak to všechno nakonec bude vypadat!

Avengers: Age Of Ultron (30. dubna 2015)

Marvelovská týmovka Avengers trhala v roce 2012 tržební rekordy. Nebyl tedy důvod partu superhrdinů nepřivést před kameru i podruhé. A to ještě s nabitějším obsazením!

Honba za zítřkem (21. května 2015)

Brad Bird není jenom tvůrce úspěšných animovaných filmů. Po poslední Mission: Impossible se mu zalíbilo také teritorium hraných snímků, které znovu navštíví v roce 2015. Cílovou destinací je tajemná Země zítřka a průvodce vám bude dělat George Clooney a Britt Robertson.

Jurský svět (11. června 2015)

Loni filmaři znovu oživili obří Godzilu, letos to budou ještěři z Jurského parku. Podaří se Jurskému světu aspoň trochu přiblížit slávě Spielbergovu originálu? Nechme se překvapit.

Ant-Man (16. července 2015)

Studio Marvel nám udělalo bohatý program na několik roků dopředu. V roce 2015 nás kupříkladu čeká zbrusu nový hrdina, mravenčí Ant-Man s tváří Paula Rudda.

Crimson Peak (15. října 2015)

K velkým režijním jménům, která se v následujících dvanácti měsících předvedou s novými kusy patří také původem mexický tvůrce Guillermo del Toro. Po Pacifik Rim z roku 2013 to tentokrát bude horor Crimson Peak.

Star Wars: Síla se probouzí (17. prosince 2015)

A jedna z největších filmových lahůdek je připravena na úplný závěr roku. Sen mnoha fanoušků se splnil a Star Wars se skutečně opět objeví na plátnech kin. A přislíbena jsou hned další dvě pokračování!

Mission: Impossible 5 (25. prosince 2015)

Další mise nemožná? Nikoliv mise nemožná! V roce 2015 si ji budete moci dát hned na Boží hod. A další účast Toma Cruise je samozřejmostí!

Zdroj foto: facebook.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |