Celebrity s kriminálními rodiči


V tomto článku se podíváme na celebrity, jejichž rodiče nebyli zrovna vzorným příkladem pro své ratolesti. V některých případech však jablko nepadlo daleko od stromu. 

Lindsay Lohan

Lindsay byla právě na počátku slibně rozjeté kariéry, když byl její otec, obchodník z Wall Street, uvězněn za pohrdání soudem během vyšetřování pro zneužití důvěrných informací. Michael strávil celkem tři roky za mřížemi s pětiletou podmínkou. Tu však porušil, když letěl navštívit Lindsay. Byl odsouzen na další rok. Člověk by si řekl, že čtyři roky za mřížemi jej poučily. To byl však jen začátek. Poté byl ještě obviněn za napadení či domácí násilí. Nutno podotknout, že mu Lindsay  značně konkuruje, co se týče policejních záznamů.

 

Jackie Chan

Rodiče Jackieho Chana prožili divoký život, dařilo se jim však neporušovat příliš mnoho zákonů. Jeho otec Charles Chan přežil čínskou občanskou válku. Byl tajný agent. Dokonce jej dvakrát střelili. Jackieho matka, Lee-Lee, právě přišla o manžela, když ji zlákal obchod s opiem. Byla však chycena Charlesem Chanem, jejím budoucím mužem. Ten se nad ní smiloval a nechal ji jít bez trestu. Lee-Lee se však nepoučila a začala s hazardem. Nutno podotknout, že jí to šlo docela dobře. Během tohoto období se sblížila s Charlesem a svatba na sebe nenechala dlouho čekat. Poté se jim narodil Jackie.

 

Leighton Meester

Tato americká herečka, zpěvačka, skladatelka a modelka se nejvíce proslavila díky roli Blair Waldorf v serial Super drbna. Leighton se ještě ani nenarodila, když její matka Counstance byla odsouzena k deseti letům vězení za pašování drog. Se svým manželem Dougem se pokusili propašovat marihuanu z Jamajky do Spojených Států. Constance porodila Leighton v nemocnici a tři měsíce se mohla o ní starat. Poté ji vychovávali její prarodiče. 

 

zdroj foto: flickr.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |