MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Brutální skok a Subaru Impreza - VIDEO

Naprosto brutální skok s Rally verzí Subaru Impreza. Kupodivu auto vydrželo!   

číst celý článek >> | autor: Nomad

Jak začít hrát golf

Pokud se rozhodujete začít hrát golf, je několik skutečností, které musíte zvážit. První je dostupnost golfu ve vašem okolí. Dnes už je síť golfových hřišť a tréninkových areálů poměrně hustá, z většiny míst v naší republice na některé narazíte do půl hodiny jízdy.  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

5 nejčastějších důvodů, proč se s Vámi žena rozejde

Hlavní vahou, která se nachází téměř ve všech důvodech rozchodu je, že muž už není pro ženu tolik atraktivní, co se týká jeho chování, nikoli vzhledu. Pojďme se tedy pustit do nejčastějších důvodů, proč se s vámi žena rozejde.  

číst celý článek >> | autor: David Anděl

Pánské hodinky pod 6000 Kč

Každý muž by měl vlastnit alespoň jedny kvalitní hodinky. Nejen proto, aby věděl kolik je hodin, ale také jako doplněk ke svému image. Hodinky dělají hezčí ruku a zároveň cosi naznačují o svém majiteli. MenZone vám přináší pár tipů na kvalitní pánské hodinky.  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Prodavač mobilů Paul Potts zpívá operu - VIDEO

Neuvěřitelný hlas má tento prodavač mobilů z Velké Británie. V jeho upřímné tváři by nikdo nehledal jak skvěle umí zpívat operu, a o to je to větší překvapení. Nejen, že roztleskal a zvedl ze židle celý sál, ale naprosto odrovnal porotu soutěže Britain's Got Talent. 

číst celý článek >> | autor: Dr. Jaromír Pohan

Přenosný DVD přehrávač Orava PD-301

DVD přehrávač už nemusíte mít jen doma v obýváku. Orava přichází od května na trh s novinkou PD-301. Je to přenosný DVD přehrávač s označením SuperSlim. Tloušťka 2,5 centimetru ho zařazuje mezi supertenké DVD přehrávače.  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Aston Martin DBS - jako James Bond

Z filmového plátna do běžného provozu, takovou kariéru umí udělat jen superauto agenta 007. Aston Martin DBS byl k vidění už loni v poslední bondovce Casino Royale, do rukou obyčejných smrtelníků se ale dostává až nyní.  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Honička BMW M5 a Audi RS4 - VIDEO

Další brutální jízda. Tentokrát jde o BMW M5 a Audi RS4 na dálnici. 

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Film Bourneovo ultimátum + Trailer

Agent Jason Bourne se vrací už potřetí a opět mu půjde o život. Tentokrát půjde bývalému agentovi CIA (Matt Damon) po krku nejen jeho dost tajemná minulost, ale také nepřátelští agenti. Film Bourneovo ultimátum je plný akce a napětí.

číst celý článek >> | autor: Nomad

KITEBOARDING - vyzkoušejte zajímavý sport

Kiteboarding je adrenalinový sport, při kterém je jezdec tažen větrem po vodní ploše pomocí "kitu" - ( pro laiky to vypadá jako malý padák). Pokud třeba jezdíte na vodních lyžích, je to další zajímavá disciplína. Pokud ne, je pro vás kiteboarding úžasný a zajímavý sport, který stojí za to vyzkoušet.  

číst celý článek >> | autor: Nomad
« Předchozí Další »
1 33 66 98 119 120 121 122 123 124 125 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace