MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

MacBook Air - Nejtenčí notebook na světě!

Jednou z divácky nejatraktivnějších událostí na akci MacWorld 2008 bylo beze všech pochybností představení ultratenkého notebooku Apple MacBook Air. Novinka titulovaná "nejtenčí laptop světa" má profil pouhých 4,06 milimetru vpředu a 19,3 mm vzadu...  

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

Achmed, mrtvý terorista - VIDEO

Velmi vtipný výstup komika Jeffa Dunhama na téma - rozhovor s mrtvým teroristou Achmedem (video obsahuje české titulky).   

číst celý článek >> | autor: Nomad

Knight Rider - Nový K.I.T.T - VIDEO

Co všechno dokáže nový K.I.T.T (Knight Industries Three Thousand) v remaku klasického televizní seriálu z 80. let - Knight Rider? Původní Pontiac Trans Am nahradil moderní Ford Mustang Shelby GT500KR.  

číst celý článek >> | autor: Nomad

Dalekohled s fotoaparátem - Gadgets

Příznivci filmů o britském agentovi Jamesovi Bondovi jistě vykřiknou nadšením. Určitě si pamatujete, že slavný 007 při své práci využíval celou řadu nadčasových gadgetů, které by ve své sbírce přivítal nejeden hračička.  

číst celý článek >> | autor: Mike

Parádní Porsche - VIDEO

Super auto, úžasný zvuk, jedinečné jízdní vlastnosti. Mít Porsche v garáži, to by byla jízda.   

číst celý článek >> | autor: Nomad

Rande s 15-ti holkama najednou? Žádný problém!

Napadlo vás někdy dát si rande s 15 holkama najednou? Tak se držte, takováhle hromadná rande se vážně konají. Nejsou to ale žádné divoké soukromé mejdany. Pořádají je zcela ve vší počestnosti speciální seznamky pro ty, kdo mají málo příležitostí se seznámit s novými lidmi.

číst celý článek >> | autor: Mgr. Kateřina Chejlavová

Porsche 911 v úpravě Sportec SP580

Porsche 911 Turbo 997 je již samo o sobě hodně ostrým autem, ale stále se najdou tací, kterým nestačí. Pro tyto zákazníky je zde Sportec, který nabízí úpravu SP580. Číslice není nic jiného než výkon motoru v koních. 

číst celý článek >> | autor: Karel Jonák

10 faktů o sexu, o kterých jste (možná) neslyšeli

Napadají vás někdy otázky týkající se sexu a neznáte na ně odpověď. Přemýšlíte někdy například nad tím, kolik lidí na světe, si právě užívá nespoutaný sex. Tyto a jiné zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.  

číst celý článek >> | autor: David Anděl

Motorola Z8 - edice Ferrari

Ze sídla v Maranellu spravovala Ferrari vždy dvě divize - jedna vyráběla superauta, druhá se věnovala závodní činnosti. Nyní to vypadá tak, že má Ferrari třetí - globální značkovou divizi. Ta se stará o marketing a značku Ferrari na veškerých možných výrobcích. Důvodem je obrovská základna fanoušků na celém světě, která ráda vlastní vše s…

číst celý článek >> | autor: Nomad

Film Já, legenda (I am legend) + Trailer

Když v nějakém filmu uvidíte jméno Will Smith, můžete si být jisti, že se budete dobře bavit. Téměř všechny jeho filmy se v posledních několika letech staly obrovskými trháky. Posledním filmem, ve kterém se Will Smith objevil je velice čerstvá novinka I am Legend (Já, legenda).  

číst celý článek >> | autor: Nomad
« Předchozí Další »
1 33 66 98 114 115 116 117 118 119 120 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace