MENU - zobrazit / skrýt

8 rad do života od slavných mužů


Jsou úspěšní, bohatí a v centru pozornosti. Chcete se jejich životu aspoň trochu přiblížit? Přečtěte si několik výroků slavných mužů a poučte se filozofií jejich úspěchu. Nebo se nakažte nezdolným sebevědomím některých z nich.

Když přijde na názory jiných lidí, herec Robert Downey Jr. má jasně vyhraněný postoj: "Poslouchejte, usmívejte se, přitakávejte, a pak, ku*va, stejně udělejte to, co jste celou dobu udělat chtěli."

 

"Za svou kariéru jsem neproměnil více než devět tisíc střel. Prohrál jsem skoro tři sta zápasů. Dvacet šestkrát mi bylo svěřeno dát rozhodující střelu v utkání a minul jsem. Znovu a znovu v životě selhávám. A to je důvod, proč se mi tak daří." Nikdy se zkrátka nevzdávejte, burcuje basketbalová legenda Michael Jordan.

 

"Nezajímá mě, co si lidi myslí, protože lidi nemyslí." Jednoduše řečeno, vaše mínění Kanyeho Westa opravdu nezajímá, i když si myslíte opak.

 

"Každý proti komu bojujete, není váš nepřítel, a každý který vám pomáhá, není váš přítel." Další lekci do tvrdého ringu života věnuje Mike Tyson.

 

"Jediná věc, která stojí mezi tebou a tvým cílem, jsou kecy, kterými si pořád odůvodňuješ, proč toho nemůžeš dosáhnout." Zřejmě i takové životní přesvědčení vyneslo Jordanu Belfortovi přízvisko "vlk z Wall Street" a všechny peníze, které s tím byly spojeny.

 

Až se někdy budete chtít vymlouvat na nedostatek vzdělání, který vám brání k dosažení některého z cílů, před Billa Gatese s tím raději nechoďte. "Ve škole jsem nedal několik zkoušek, zatímco kamarád je zvládal všechny. On je teď inženýrem Microsoftu a já jsem jeho vlastníkem."

 

Stále nemáte jasno o svém životním poslání? To Liam Gallagher se sice momentálně živí jako muzikant, ale pro všechny případy má už dávno připravenou i další alternativu, která by vám mohla být příkladem: "Kdybych nebyl muzikantem, tak nevím. Možná bych byl Bohem. To by byla dobrá práce."

 

José Mourinho po vás vůbec nechce, abyste vyhráli. Jenom nesmíte prohrát. "Teď neřeknu, že musíme vyhrát. Nechci na hráče vyvíjet takový tlak. Nemůžeme ale prohrát."

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE