MENU - zobrazit / skrýt

7 důvodů, proč vás ženy nechtějí


Nejde vám to se ženami? Nemůžete stále žádnou sbalit? Zřejmě bude něco špatně, jen je potřeba zjistit co, přiznat si to a zkusit na tom zapracovat. Pak už se ženy už jen pohrnou. Máme pro vás 7 důvodů, proč je něco špatně.

1. Jste nudný!

Muž nemusí zrvona vypadat jako Brad Pitt, ale pokud je vtipný, zábavný a pozorný společník, pak se o něj ženy budou prát. Nic pro ně není totiž víc sexy, než když je umí někdo rozesmát a pobavit. Průšvih je, že se to nedá moc naučit.

2. Nemáte peníze

Přestože většina žen tvrdí, že jí na penězích a blahobytu nezáleží, že jde přeci o duši a souznění, na financích a shcopnosti muže zajistit ji a popřípadě rodinu záleží hodně. Nejde se za to na ženy zlobit, mají to geneticky dané, zkrátka hledají ochránce a živitele. Pokud tedy bydlíte v podnájmu s kámošem nebo žijete s maminkou, nosíte deset let staré džíny a v restauraci číšníkovi sdělujete, že platí každý zvlášť, můžete to rovnou zabalit.

3. Nejste pohledný

Rovněž řeči o tom, že na vzhledu nezáleží, nejsou tak úplně pravdivé. Když budete páchnout, budete mít žluté zuby, mastné vlasy a vážit 150 kilo, žádnou krásku asi neuhranete. Pokud to tedy není kovaná zlatokopka a vám se na účtě neválí pár zbytečných milionů.

4. Jste tzv. hodný kluk

Tak to je ta nejhorší věta, co můžete na rande slyšet: "Víš, jsi pro mě až příliš hodný kluk, budeme kamarádi." V překladu: "Jako na kafe možná dobrý, ale spát s tebou nebudu ani náhodou." Hodného kluka možná ocení až zralejší dámy. Jedině totiž zkušenost soužití se zábavným borcem, který ale prohází všechny peníze automatem, častěji než doma na gauči vysedává v hospodě nebo polehává s jinou, může takovou nešťastnici vehnat do náruče hodného kluka.

5. Nejde vám to v posteli a máte malý penis

Ano je to nespravedlivé, ale je to tak. Tvrzení, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo, určitě nevymyslely ženy, ale právě zoufalí majitelé malého nádobíčka. Průšvih je, že tahle sitauce prakticky nemá řešení. Možná si můžete  najít nekompromisní vyznavačku orálního sexu nebo frigidu, pak by to mohlo fungovat. Co se týká umění v posteli, inspiraci najdete spíš v ženských časopisech než při sledování hardcore porna. Přestože herečky vypadají naprosto blaženě, když se svázané houpají na kříži a do všech tělesných otvorů se jim někdo dobývá, normální průměrnou ženu tím nenadchnete.

6. Páchnete

Můžete hezky vypadat, být zábavný, ale když smrdíte, nejede přes to vlak. Snad jen ty miliony v kapse přebijí všechno. S tímhle problémem se dá ale poměrně úspěšně pracovat. Prostě se umyjte a vyčistěte si zuby.

7. Neposloucháte

Tím není myšleno, že neplníte rozkazy své milované, ale že neposloucháte, co vám říká, s čím se vám svěřuje. To je alespoň v prvních několika týdenech nezbytností. Prostě se musíte přemoci, pak už se naučíte různé fígle. Při líčení příhod vaší přítelkyně z práce, z nakupování či setkání s kamarádkami budete přikyvovát s občasným hlasovým doprovodem a přitom můžete přemýšlet nad remízou posledního fotbalového zápasu.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE