15 hvězd Youtube, které vydělávají víc než herci z televize! (2. část)


prvním dílu jsme si představili prvních sedm hvězdiček Youtube, jejichž výdělky dosahují částek, o kterých si řada z nás může nechat zdát. Nyní se podíváme na vrchol tohoto žebříčku. Kdo je nejlépe vydělávající celebritou Youtube?

8. Vegetta777: roční výdělek 2, 59 miliónů dolarů

Většina španělsky mluvených videí z Youtube pochází od Samuela de Luque. Proč má více fanoušků než většina telenovel? Hraje počítačové hry a komentuje je.

9. The RadBrad: roční výdělek 2, 7 miliónů dolarů

Přezdívá se mu král návodů díky jeho videím pro frustrované počítačové hráče. Bradley Colburn se poprvé představil akční hrou Call of Duty z prostředí 2. světové války. A podle ročních výdělků to vypadá, že se mu daří.

10. HolaSoyGerman: roční výdělek 3 milióny dolarů

Germán Alejandro Garmendia Aranis je chilský komik. Svými vtipnými videi baví na Youtube milióny diváků, vždyť má na 20 miliónů předplatitelů.

 

 

11. Kan & Aki: roční výdělek 3, 2 miliónů dolarů

Zřejmě jen tak neuvidíte tak rozkošné japonské dětstké recenzenty hraček jako jsou právě tyto dvě rozkošné japonské děti :)

12. Smosh: roční výdělek 4, 5 miliónů dolarů

Komediální duo Anthony Padilla a Ian Hecox alias Smosh vytvořili celou síť Youtube kanálů a minimálně třikrát dosáhla jejich videa nejvyššího počtu předplatitelů (viz přiložené video). Na první místo to však stále nestačí.

 

 

13. BluCollection: roční výdělek 6, 38 miliónů dolarů

Pokud jste si zatím nevštimli, tak právě hračky jsou velkým trendem na Youtube. Podívejte se na nejnovější recenze od BluCollection. O koho se jedná? To nikdo netuší, víme jen, že je to muž. Údajně tvoří pár s DisneyCollectorBR (viz níže)  - tím by představovali nejbohatší pár z Youtube. "Jsou skutečně manželé, žijí na Floridě, asi 30 minut od DisneyWorld a pocházejí z Brazílie. Snaží se držet v utajení", objevilo se v jedné diskuzi. Jestli je to pravda, není tak důležité. Díky těmto videím však ze sebe udělali milionáře.

14. PewDiePie: roční výdělek 8, 47 miliónů dolarů

Tento švédský chlapec, vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjelberg, se proslavil testováním videoher a svými vtipnými komentáři. Je jednou z nejlépe placených celebrit Youtube a také součástí společnosti Maker Studios, jejimž vlatníkem je Disney. Může se pochlubit 34 milióny odběratelů a 7,5 miliardy zhlédnutí. A vzhledem k jeho věku (rok narození 1989) se dá očekávat, že jej čeká dlouhá a úspěšná kariéra.

15. DisneyCollectorBR: roční výdělek 13 miliónů dolarů

Nikdo prakticky neví, jak se jmenuje, řada dětí však zaručeně rozpozná její uklidňující hlas, kterým předvádí hračky od Disney. O kom to mluvíme? Pro tříleté děti je prakticky idolem, pro lidi z Youtube velmi výnosným obchodem, pro ostatní je jen neznámou osobou bez obličeje. Existuje pouze pár lidí, kteří znají její podobu. Diváci mají možnost vidět jen její ruce. Na internetu se vedou diskuze, kdo je tou záhadnou ženou. Podle některých je partnerkou BluCollection. Pokud je to pravda, tak jsme objevili nové Beyoncé a Jay Z z Youtube. Vždyť v loňském roce zaznamenala celkem 1,7 miliardy zhlédnutí. Její umění můžete posoudit v přiloženém videu (viz video 2).

 

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |