15 hvězd Youtube, které vydělávají víc než herci z televize! (1. část)


Těchto patnáct hvězdiček mělo dobrý nápad a vědělo, jak jej výhodně zpeněžit. Inspirujte se také! V tomto článku vám přinášíme sedm inspirací.

1. Jenna Marbles: roční výdělek 350 tisíc dolarů

Lidé ji milují. Jenna Marbles (vlastním jménem Jenna Mourey) se nebojí dělat legraci sama ze sebe. Vždyť svým ročním platem převyšuje kdejaké televizní hvězdičky.

 

 

2. EvanTubeHD: roční výdělek 1,3 miliónu dolarů

Osmiletý Evan a jeho otec Jared začali natáčet velmi populární show o hračkách. Výdělky samozřejmě putují na studium na univerzitě.

3. CoryCotton/Dude Perfect: roční výdělek 1,5 miliónu dolarů

Jedná se o skupinku pěti chlápků, kteří vtipně komentují sportovní zápasy, dělají rozhovory se sportovci a odhalují nejen basketbalové triky.

 

 

4. Bratayley: roční výdělek 1,6 miliónu dolarů

Tři sourozenci rostou a žíjí své životy. Říkáte nuda? Jak tato rodina tvrdí: „velká dobrodužství přicházejí v malých baleních“. Nudit se rozhodně nebudete, vždyť jejich výdělky mluví samy za sebe.

5. Crazy Russian Hacker: roční výdělek 1,8 miliónu dolarů

Nevíte, jak zabalit dárek pro přítelkyni? Hledáte triky, jak efektivně nakrájet ovoce do salátu? Přichází odborník na všechno. Vy jste šťastní, on vydělává.

6. PrankvsPrank: roční výdělek 2, 26 miliónů dolarů

Jesse a Jeanna tvoří pár nejen v osobním životě. Na Youtube uveřejňují vtipné nachytávky, u kterých nevíte, jestli máte brečet, nebo se smát (viz video pod článkem).

 

 

7. The Fine Bros: roční výdělek 2, 41 miliónů dolarů

Vezměte slavnou osobnost, nejlépe s nějakým skandálem, a natočte reakce několika lidí. Zeptejte se jich na pár otázek a máte vyděláno.

zdroj foto: foter.com
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |