MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Kouká na mě jak pětikilovej datel aneb Hlášky Zdeňka Pohlreicha

Ať je ten svět ještě hezčí, připomeňme si hlášky Zdeňka Pohlreicha! A nezapomeňte: "Když nemáte citron, dejte tam limetku. Když nemáte limetku, dejte tam cibuli a když nemáte cibuli, dejte tam sójovku!" :D

Hodně odvážná svlíkačka

Zábavný pořad "Taxík" většina z Vás určitě zná. V jednom díle do auta řízeného Alešem Hámou nastoupila pěkná blondýnka v dobré náladě. Sice toho moc nevěděla, zato se v taxíku bez ostychu svlékla. Zaručujeme, že je na co koukat ;)

Rychlý a zběsilý Vin Diesel

Své 46. narozeniny oslaví dne 18. července Mark Sinclair Vincent, kterého většina filmových fanoušků zná pod jeho pseudonymem Vin Diesel. Jak se dostal tento rodák z New Yorku až na hollywoodské výsluní?

Sex ve světě zvířat

Sexuální hrátky se odehrávají i ve světě zvířat. A mnohdy je to velice zajímavý sex, který se nemusí obejít bez přihlížejících, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Sex on the beach: Ideální koktejl na léto

Mezi top koktejly těšící se i u nás velké oblibě, patří Sex on the beach, tedy v překladu „Sex na pláži“. Drink vznikl roku 1987 na Floridě. Vymyslel ho tamější barman. A proč nese koktejl právě tento název? Není to úplně jisté, ale některé zdroje tvrdí, že se barman při vymýšlení koktejlů zamyslel, proč vlastně turisté cestují o…

Kde se stala chyba?

Zábava musí být. Stejného názoru byla i partička kamarádů, která se rozhodla s jeepem přeskočit bazén, ale...

Vodotěsné hodinky – ideální na pláž

Pánské a dámské hodinky k vodě? V dnešní době vůbec žádný problém. Vodotěsnost hodinek je ovšem mnohdy taková malá alchymie, pojďme si tedy na ni alespoň v krátkosti posvítit.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Jenna Jameson - nejbohatší herečka z "lechtivých" filmů

Na výrobě filmů či fotek pro dospělé se dají vydělat velké peníze. Své o tom ví například herečka Jenna Jameson, která se se svými příjmy řadí v P - branži na první místo. Kolik činí její příjmy? Dosahují astronomické částky 30 miliónů dolarů.

Největší fotbaloví simulanti

Vydělávají ročně několik miliónů a přesto se dokáží před obrazovkou neuvěřitelně ztrapnit. O kom je řeč? No přeci o fotbalových hráčích. Podívejte se na jejich krátké herecké etýdy během ligových a mezistátních zápasů.

Několik erotických zajímavostí

Není stát jako stát. Zvyky a národní řády se v jednotlivých státech liší. Nejinak tomu je i v tématice týkající se sexu a věcí kolem něj. Co se v určitých státech smí praktikovat a naopak, jaké tresty hrozí při porušení nařízení?

« Předchozí Další »
1 29 53 54 55 56 57 58 59 84 111
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace