MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Ženy za volantem

Nebudeme je všechny házet do jednoho pytle, jsou řidičky, které by chlapům na silnici vytřely zrak, ale bohužel, takových je velmi málo. Proto existují videa, jako je toto, kde jasně uvidíte, že by se ženám měl řidičský průkaz spíše zabavit. Zdraví mají jen jedno.

Fundawear - vibrující spodní prádlo

Zrovna to na vás přišlo a vy máte svou lásku na druhém konci světa? Díky Fundawear, vibrujícímu spodnímu prádlu, žádný problém. Společně si tak můžete užít plno vášně i na vzdálenost několik tisíc kilometrů. Jak to funguje?

Jak ji udělat šťastnou

Špatná rozhodnutí týkající se našeho milostného života nám přinášejí daleko větší zklamání než ta, která se týkají našeho vzdělání nebo zaměstnání. 

Paul „Bono“ Hewson – frontman skupiny U2

Paul David Hewson, známý pod přezdívkou Bono, je irský zpěvák legendární skupiny U2. 10. května oslaví rodák z Dublinu 53. narozeniny. Jeho kariéra doslova odstartovala v kuchyni a stala se z něj nejen rocková hvězda, ale také bojovník za lidská práva, za což si vysloužil i nominace na Nobelovu cenu za mír.

Flyboarding - pořádná dávka adrenalinu

Flyboarding u nás zatím není moc známý, přesto je již v nabídkách některých agentur, které vám splní téměř jakýkoliv zážitek. Pokud se rozhodnete právě pro Flyboarding, rozhodně se nebudete nudit. Čeká vás neuvěřitelná zábava a pořádná porce adrenalinu.

Tohle nikdy neříkejte ženě na prvním rande!

Asi každý z vás je před prvním rande alespoň trochu nervozní. Vždy se může něco pokazit, ale téměř z každé situace lze nějak elegantně vybruslit. Existuje však několik frází, které byste neměli ani vyslovit, pokud byste rádi šli i na rande číslo dvě.

Žebříček sexy celebrit, které ve skutečnosti až tak sexy nejsou

Taky jste měli někdy pocit, že vám prostě něco uniká? Vidíte to černé na bílém v novinách, tvrdí vám to v televizi, ale vy to pořád nechápete? Taky se tak někdy cítíme, především co se týče některých celebrit.

Gigantická horská dráha ze dřeva!

V čínském Šen-čenu je zábavní park Knight Valley na kterém se nachází gigantická horská dráha. Na tom by nebylo nic až tak divného do doby, než napíšeme, že drahá je celá ze dřeva.

Single život

Ať už jste momentálně zadaní nebo single, každý stav má své výhody i nevýhody. Jaké to jsou? Pojďme se na ně podívat.

Žebříček nejvíce kritizovaných celebrit za své sexy křivky

Vychrtlost se zkrátka stále nosí nejen na přehlídkových molech a pokud má žena výraznější křivky, snese se na ni vlna kritiky. Které celebrity jsou nejvíce kritizovány za své ženské postavy?

« Předchozí Další »
1 27 51 52 53 54 55 56 57 80 106
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace