MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Excentrický Tim Burton

Před 55 lety se narodil jeden z nejvýraznějších umělců filmové kinematografie - Tim Burton. Jeho tvorba je natolik specifická, že ji nelze jednoznačně zařadit do konkrétního žánru. Tento americký režisér s neskutečnou fantasií si stvořil svou vlastní – burtonovskou.

Znáte rizika sexuální turistiky?

Co si představíte pod pojmem dovolená? Palmy a moře, nebo hory? Klídek a odpočinek, nebo…

Velké srovnání klasických a elektronických cigaret

E-cigarety se staly hitem posledních let. V čem se liší od klasických cigaret a v čem se s nimi shodují? A je jejich kouření skutečně zdravější? Vše podstatné se dozvíte v následujícím článku.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sportovní momentky zachyceny ve správný okamžik

Někdy se fotografům podaří zachytit vskutku nevídané momentky. Podívejte se na náš seznam těch nejpovedenějších.

Dobijte si mobil přes vodu

Kdyby nám před pár lety známý řekl, že nabíjí mobil nebo fotoaparát energií z vody, asi bychom se mu vysmáli. Jenže dnes už bychom mu nemohli nic říct.

Víte, co lízáte?

K horkým dnům patří vychlazená dvanáctka nebo dobrá zmrzlina. Ne všechny zmrzliny jsou ale tak kvalitní, jak kvalitní je jejich obal, a proto přinášíme 7 největších omylů o zmrzlině.

Driftující traktor

Následující video je jasným důkazem toho, že srandu si leze užít takřka s čímkoliv. V našem případě k tomu stačí šikovné ruce, trocha volného času a čtyřválcový motor Volvo.

Jak se to dělá v autobusu

V autobuse nemusí být až taková nuda. Přesvědčilo se o tom pár cestujících, kteří měli během jízdy alespoň na chvilku moc hezkou podívanou (teda až na dotyčného, který vše nahlásil) :)

Vtipné slogany na kondomech

Tyto slogany vás opravdu dostanou. Co vtipného můžete najít na obalech kondomů a jak chytře se dají využít slogany některých slavných značek?

Kouká na mě jak pětikilovej datel aneb Hlášky Zdeňka Pohlreicha

Ať je ten svět ještě hezčí, připomeňme si hlášky Zdeňka Pohlreicha! A nezapomeňte: "Když nemáte citron, dejte tam limetku. Když nemáte limetku, dejte tam cibuli a když nemáte cibuli, dejte tam sójovku!" :D

« Předchozí Další »
1 28 52 53 54 55 56 57 58 83 110
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace