MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Umění flirtu

Flirtování může být jednou z nejzábavnějších a také nejvzrušujících částí konverzace. Jak však umět správně flirtovat? Varování, flirtování vám může zrychlit srdeční tep, červenání, nemluvě o trapném momentu, kdy například kompliment vyzní jinak, než byl původně zamýšlen.

Co byste ženám neměli nikdy říct

Kolikrát si to ani neuvědomíme a trable jsou na světě. Zpočátku dobře myšlená věta je v konečném důsledku pro ženu urážkou, která se již těžko "žehlí". Na co si dát pozor a jaké frázi se raději v přítomnosti ženy vyhnout?

Pařba na třetí (trailer)

V létě letošního roku vstoupí do kin již třetí pokračování snímku The Hangover, tentokrát pod názvem Pařba na třetí. Film naváže na snímky z roku 2009 (Pařba ve Vegas) a 2011 (Pařba v Bangkoku).

Co chtějí ženy, abyste věděli

Nejeden muž by si přál vědět, co se ženě honí hlavou. Říkáte si, že je složité uhádnout, co žena doopravdy chce? Potom vám tento článek pomůže objasnit některé skutečnosti, co by ženy chtěly, abyste věděli.

Jelqing a Kegelové cviky – účinné cviky pro zvětšení penisu

Je vědecky dokázáno, že muži, kteří pravidelně masturbují, mají menší riziko postihu rakoviny prostaty, jejich erekce déle vydrží a po psychické stránce se cítí lépe. Mimo masturbace se můžete věnovat i cvikům pro zvětšení penisu.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Ed O´Neill – nesmrtelný Al Bunda z Ženatý se závazky

Když se řekne jméno Ed (Edward) O´Neil, nepochybně se každému vybaví již kultovní postava věčně nespokojeného prodavače bot ze sitcomu Ženatý se závazky. Tento americký herec však vynikl také v další komediální sérii – Taková moderní rodinka. Rodák z Ohia oslavní tento měsíc již své 67. narozeniny.

Deset dovedností, které udělají dojem na ženu

Chcete udělat dojem na nějakou ženu? K tomu budete potřebovat jisté dovednosti. Které to jsou? Řada magazínů či internetových serverů pravidelně zveřejňuje statistiky, co ženy nejvíce u mužů oceňují. Každá žena je však jiná a tudíž každá má na muže jiné nároky. Jsou však určité věci, které tyto ženy spojuje.

Nejhorší filmy v historii kinematografie

Přinášíme vám žebříček pěti nejhorších filmů, jaké kdy byly natočeny v historii kinematografie. Souhlasíte s tímto hodnocením, či jste našli v seznamu některý z vašich oblíbených snímků?

Práce hrou aneb Řezačka a štípačka dřeva v jednom

Kde bychom dnes bez té techniky byli?! Nad tímhle se dá bez sebemenší námahy přemýšlet při štípání a řezaní způsobem, který většina z vás mužů asi nezná.

Pár dobrých rad, jak mluvit se ženami (úspěch zaručen)

Řada mužů se nikdy nenaučila, jak správně mluvit se ženami. Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou vyvarovat se některých chyb a získat ženu, po které toužíte.

« Předchozí Další »
1 27 50 51 52 53 54 55 56 78 104
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace