MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Boxerská legenda Mike Tyson

Tento bývalý americký boxer a šampion těžké váhy oslaví 30. června své 47. narozeniny. Rodák z New Yorku neměl snadné dětství, z života v chudinské čtvrti se však vypracoval až na boxerskou legendu. 

Nejméně populární celebrity v Hollywoodu

To, že jste slavní, vás ještě nepředurčuje k tomu, že vás budou všichni zbožňovat a obdivovat. Podívejte se na žebříček hollywoodských celebrit, které mezi svými kolegy nevzbuzují příliš sympatií.

Pobavte se nad hodnocením fotek na internetu

Ne vždy se vyplatí mít aktivovanou možnost hodnocení vaší fotky na jednom komunitním internetovém portále. Pokud totiž vy sami udělíte některému uživateli známku, se kterou nemusí souhlasit, může se vám to dost negativně vrátit.

Co raději neříkejte nahému muži

Vtipné věty, které pobaví a doufáme, že jste je nikdy od své přítelkyně, manželky nebo milenky neslyšeli :)

Jennifer Aniston v roli striptérky

Tato populární americká herečka se divákům představí v jedné ze svých nejodvážnějších rolí. V komedii Millerovi na tripu (We´re the Millers) se objeví v roli striptérky. 

Hrdina v tetovacím křesle

Tetování není bezbolestné. Někdo to snáší hůř, jiný má práh bolesti znatelně posunutý. To se však nedá říct o mladíkovi v následujícím videu, který ve studiu ztropil takovou scénu, až byl jeho strachem překvapený i samotný tatér. Jak to celé dopadlo se podívejte v našem videu.

Nejčastěji vyhledávané výrazy na googlu

Každý z nás si zadává do vyhledávače to, co jej nejvíce zajímá. Někteří mají již své oblíbené stránky, na které se rádi vracejí nebo si na googlu vyhledají to, co je momentálně nejvíce zajímá. Přinášíme vám žebříček nejvyhledávanějších slov za rok 2012.

Vybíráme nejlepší ženské lži

Některé určitě znáte z domova, jiné pro vás budou nové, ne však překvapující. Sestavili jsme pro vás žebříček nejlepších ženských lží.

Šílená Jana Kratochvílová chce zrušit smrt

Ptáte se, kdo je Jana Kratochvílová? Ti o pár let starší určitě budou znát její píseň V stínu kapradiny. Dnes Jana Kratochvílová poutá pozornost především svým nepochopitelným ošacením, různými síťkami na hlavě a především pomateným monologem. Zajímalo by nás, co hulí za matroš?

Ženy za volantem

Nebudeme je všechny házet do jednoho pytle, jsou řidičky, které by chlapům na silnici vytřely zrak, ale bohužel, takových je velmi málo. Proto existují videa, jako je toto, kde jasně uvidíte, že by se ženám měl řidičský průkaz spíše zabavit. Zdraví mají jen jedno.

« Předchozí Další »
1 27 50 51 52 53 54 55 56 80 106
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace