MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Nejvíc sexy herečky v Hollywoodu

Filmový Hollywood odjakživa není jenom o hereckém talentu. Velkou roli hrají taky hezké tvářičky a bezchybná těla, která do kin táhnou mnohdy víc než samotné snímky. Jeden z největších filmových magazínů Empire uspořádal na svých stránkách čtenářskou anketu o nejvíce sexy herečky a herce. Jak dopadla první…

Kdyby muži říkali pravdu

Už víte, jak by vypadala realita, kdyby ženy říkaly pravdu? V tomto videu si vyslechnete tvrdou mužskou realitu aneb Jak by to dopadlo, kdyby mužská část naší populace říkala, co si doopravdy myslí.

Dívka za to vzala

Začátky jsou krušné. Přesvědčila se o tom jedná pěkná dívka, která si jen tak bez nějakých chráničů a dokonce i přilby, chtěla vyzkoušet jízdu na malém motocyklu. Možná tak trochu podcenila jeho nemalou sílu. Tipnete si, jak to asi dopadlo? :)

Předčasná ejakulace

Slabá sexuální výdrž nebo předčasná ejakulace. Tímto problémem trpí na celém světě milióny mužů. Nejčastěji sužuje mladší muže, existují však případy, kdy se jej nezbavíte po celý život. Lze se proti předčasnému sexuálnímu výkonu nějak bránit?

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sacha Baron Cohen aneb Slavný kazašský novinář Borat

13. října oslaví 42. narozeniny jeden z nejtalentovanějších komiků současnosti, Sacha Baron Cohen. Tento britský herec se proslavil především díky roli Borata, ve které ztvárnil dnes již kultovního kazašského novináře, jenž je vyslán do Ameriky, abych pochytil tamější kulturu. 

TOP 40 nejlepší školní poznámky

Vzpomenete si na nějakou originální poznámku, kteoru jste od učitelů obdrželi při vašem studiu? Ty nejpovedenější výtvory kantorů a kantorek Vám přinášíme v přehledu TOP 40 nejlepších školních poznámek. A některé jsou vážně originální.

Jak se stát mužem ženských snů

Myslíte si, že neexistuje univerzální návod, jak se stát vysněným mužem? Každá žena je jiná, preferuje jiný typ mužů, ale pomocí následujících pravidel se stanete zkrátka mužem, kterému neodolá žádná.

TOP 8 nejvíc sexy zaměstnání

Zajímá vás, jaké povolání vnímá většina lidí jako atraktivní? Hodit se to může vždycky - představte si, že jste na párty, kde se pokoušíte najít rychlý flirt a chcete na zvolený protějšek dobře zapůsobit? Server careerbuilder.com vypracoval výzkum týkající se nejatraktivnějších zaměstnání vůbec.

Kdyby ženy říkaly pravdu

Chcete vědět, co si ženy opravdu myslí? Mužská populace si často stěžuje, že nedokáže číst myšlenky jejich něžnějších poloviček. Skutečně však po tom toužíte? 

Nejbláznivější pojištění celebrit

Většina běžného obyvatelstva se snaží mít jen to nejnutnější pojištění a ještě ho co nejvíce omezit. Takže není divu, že nad tím, co vše si nechávají pojistit známé celebrity, zůstává rozum stát.

« Předchozí Další »
1 30 55 56 57 58 59 60 61 87 116
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace