MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Nejoblíbenější sexuální polohy

Ačkoliv by člověk v dnešní liberální společnosti čekal, že mezi nejoblíbenější polohy budou patřit co možná nejzajímavější polohy z Kámasútry, opak je pravdou. Ty nejoblíbenější sexuální polohy jsou totiž spíše tradiční a dávno zažité. Alespoň u nás, Američanů a Němců, kde probíhaly podobné výzkumy. Jak dopadly?

Webové stránky, díky kterým si budete připadat chytřejší

Internet je prakticky neomezený zdroj informací, na což snadno zapomínáme. Řada z nás brouzdá po internetu pročítáním článků ze šoubyznysu, popřípadě tráví hodiny hraním her. Víte však, že můžete objevit řadu webových stránek, díky kterým se můžete stát expertem v jakékoliv oblasti? A nejlepší na tom je, že jsou…

7 faktů o slavných filmech, které jste nevěděli

Několik šokujících informací, které se vám snažili zatajit.

Nejbláznivější gadgets podle Menzone.cz

Srandovní, někdy až přehnaně stupidní, jindy zase milé až kouzelné. Takové jsou gadgets výrobky. Ty nejbláznivější z nich jsme si pro vás připravili v následujícím článku. A nezapomeňte, Vánoce se blíží :)

Ponurá neděle - když hudba zabíjí

Před osmdesáti lety vznikla píseň, která se do hudební historie nechvalně zapsala jako píseň sebevrahů. Přečtěte si její příběh.

Když plastickému chirurgovi ujede ruka

Závislí můžete být na mnoha věcech. Lidé, které si můžete prohlédnout níže, se doslava stali závislými na plastických operacích. Bohužel jejich vzhled značně utrpěl opětovnými zásahy plastických chirurgů. Posuďte sami.

Nejlepší sexuální polohy pro muže s malým penisem

Příroda Vás příliš neobdařila? To ovšem rozhodně není důvod k panice. Jak se říká, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. A víte proč? Nejvíce nervových zakončení je v ženské vagíně umístěno u vchodu do pochvy. To znamená, že délka penisu není rozhodující. Šikovný muž dokáže i s menším nádobíčkem dovést…

Stylová klávesnice do kapsy

Na první pohled není stylová klávesnice S.T.R.I.K.E. ničím výjimečná - bezdrátových klávesnic pro mobily a tablety již existují spousty. Tak v čem tedy spočívá její originalita?

Charles Koch – když miliardy létají vzduchem

Jmění tohoto amerického byznysmena je odhadováno na 36 miliard dolarů, jak uvádí magazín Forbes. Řadí se nejen mezi jedny z nejbohatších lidí světa, ale zároveň i nejvlivnějších. Kdo je vlastně Charles Koch, který 1. listopadu oslavil své 78. narozeniny?

Budete žasnout. Představujeme největší letadlo na světě

Možná jste již obdivovali velká letadla, vedle kterých se člověk cítí úplně bezmocný. Ale spatřili jste již největší letadlo na světě - ukrajinský An-124 Ruslan, které vám svými rozměry vyrazí dech?

« Předchozí Další »
1 30 55 56 57 58 59 60 61 89 118
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace