MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Masáž obřími ňadry v podání Kristy Love

Hranice masáží se posunula zase o kousek dál a baculatá Američanka rozjela nový byznys - masíruje nadšené muže svými obrovskými prsy.

Celebrity, které se uměly narodit

Někdo se chce proslavit kvůli slávě, někdo zase kvůli penězům. To však nebude případat těchto celebrit, které se narodily v rodinách, díky kterým byly zajištěny ještě dříve, než odstartovala jejich hvězdná kariéra.

Zábavné svatební odpoledne

Máme pro Vás jeden tip, jak svým přátelům připravit opravdu velký svatební zážitek. Stačí Vám k tomu pár schopných lidí a rázem máte o zábavu postaráno. Třeba Vás následující video dostane stejně, jako nás :)

"Kolečko" jako dopravní prostředek v polském stylu

Ulehčit si práci a zároveň si užít nějakou tu legraci měl jeden polský šikula, který běžnému kolečku pro zahrádkáře a kutily přimontoval motor, připojil pojízdný stojánek a sestrojil tak vynikajícího pomocníka. Co myslíte, dočkáme se sériové výroby? :)

Lance Armstrong - pád sportovní legendy

Jméno Lance Armstrong netřeba představovat. Tento americký profesionální cyklista vyhrál celkem sedmkrát nejvýznamnější cyklistický závod světa Tour de France, kvůli dopingové aféře mu však byla ocenění odebrána včetně olympijské medaile ze Sydney. 18. září oslaví své 42. narozeniny.  

Jak se balí inženýři

Léto je již sice za námi, podívejte se však na toto video, jak se zabalit jako inženýr. Tipy, jak do malé tašky "narvat" většinu vašeho šatníku. Necháte se inspirovat?

TOP 9 vtipných inzerátů

Už jste se někdy pobavili nad vtipným inzerátem? Pokud se vám to ještě nepoštěstilo, jste tady správně, neboť jsme pro vás vybrali devět nejvtipnějších inzerátů, které jsme nalezli na internetu. A kolikrát to jsou opravdové perličky. Přesvěčte se sami.

Co vše se traduje o nevěře

Ačkoliv je to smutné, nevěra je v dnešní době všude kolem…

5 nejlepších hororů v historii kinematografie

Bojíte se rádi? V tom případě jsme pro vás připravili seznam nejstrašidelnějších hororů. Nadechněte se zhluboka, začínáme. Slabší povahy by neměly pokračovat ve čtení.

Ženský superorgasmus

Některé ženy dosahují orgasmu lépe, jiné zase hůře a některé vůbec. Vždy však existuje prostor ke zlepšení a to i u takové události, jako je orgasmus. Pomoci vám v tom mohou některé rady, tipy a poznatky shrnuté v následujícím článku. Pánové, i vy dávejte pozor!

« Předchozí Další »
1 30 56 57 58 59 60 61 62 87 116
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace