MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Portské: 5 věcí, které by muži měli znát

Region Douro na severu Portugalska, odkud pochází víno známé jako portské, je třetí nejstarší chráněnou vinařskou oblastí na světě, hned po Chianti, Itálie a Tokaji, Maďarsko. Portské se řadí mezi jedno z nejvíce nepochopených a nedoceněných vín. Má však mnohé co nabídnout.

Pštrosí polštář aneb Dopřejte si "dvacet"

“Nestrkejte hlavu do písku. Strčte ji radši do našeho pštrosího polštáře,” je slogan, který na eshopech doprovází většinu pštrosích polštářů. Tato novinka od designérského dua Kawamura-Ganjavin ze studia Banana Thinks postupně ovládá celý svět. Jaký je jeho účel? Můžete si v pohodlí zdřímnout prakticky kdekoliv.

Nepodařené vykládání pracovního stroje

Za devatero horami a devatero řekami se parta chlapíků koukala, jak se řidič snaží s bagrem sjet z valníku nákladního auta. A jak už to tak bývá, prostě se něco muselo pokazit. Více ve videu.

Excentrický Tim Burton

Před 55 lety se narodil jeden z nejvýraznějších umělců filmové kinematografie - Tim Burton. Jeho tvorba je natolik specifická, že ji nelze jednoznačně zařadit do konkrétního žánru. Tento americký režisér s neskutečnou fantasií si stvořil svou vlastní – burtonovskou.

Znáte rizika sexuální turistiky?

Co si představíte pod pojmem dovolená? Palmy a moře, nebo hory? Klídek a odpočinek, nebo…

Velké srovnání klasických a elektronických cigaret

E-cigarety se staly hitem posledních let. V čem se liší od klasických cigaret a v čem se s nimi shodují? A je jejich kouření skutečně zdravější? Vše podstatné se dozvíte v následujícím článku.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sportovní momentky zachyceny ve správný okamžik

Někdy se fotografům podaří zachytit vskutku nevídané momentky. Podívejte se na náš seznam těch nejpovedenějších.

Dobijte si mobil přes vodu

Kdyby nám před pár lety známý řekl, že nabíjí mobil nebo fotoaparát energií z vody, asi bychom se mu vysmáli. Jenže dnes už bychom mu nemohli nic říct.

Víte, co lízáte?

K horkým dnům patří vychlazená dvanáctka nebo dobrá zmrzlina. Ne všechny zmrzliny jsou ale tak kvalitní, jak kvalitní je jejich obal, a proto přinášíme 7 největších omylů o zmrzlině.

Driftující traktor

Následující video je jasným důkazem toho, že srandu si leze užít takřka s čímkoliv. V našem případě k tomu stačí šikovné ruce, trocha volného času a čtyřválcový motor Volvo.

« Předchozí Další »
1 29 54 55 56 57 58 59 60 85 113
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace