MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Celebrity a první sex

Zajímá vás, kdo přišel o panictví již v osmi letech? Která celebrita se nechávala ráda řezat, nebo kdo se zapletl se synovcem Michaela Jacksona?

Jak poznat, že muž přestává být přitažlivý

Láska je zpočátku založena na chemii, která v průběhu vztahu pomalu vyprchává. Pokud se oba jedinci nesnaží, vyprchá až do bodu nula. Jak tomu předejít a zůstat po celou dobu pro svůj protějšek přitažlivý?

Celebrity mluví. A my se bavíme

Nikdo není bezchybný. Některé celebrity tak sice byly obdařeny pěknou tváří, hlasem jako zvon nebo schopností trefit se do míče, ale jinak už jsou - mírně řečeno - tak trochu hloupé. Jaké jsou výroky některých z nejlepších hláškařů?

Nejoblíbenější sexuální polohy

Ačkoliv by člověk v dnešní liberální společnosti čekal, že mezi nejoblíbenější polohy budou patřit co možná nejzajímavější polohy z Kámasútry, opak je pravdou. Ty nejoblíbenější sexuální polohy jsou totiž spíše tradiční a dávno zažité. Alespoň u nás, Američanů a Němců, kde probíhaly podobné výzkumy. Jak dopadly?

Webové stránky, díky kterým si budete připadat chytřejší

Internet je prakticky neomezený zdroj informací, na což snadno zapomínáme. Řada z nás brouzdá po internetu pročítáním článků ze šoubyznysu, popřípadě tráví hodiny hraním her. Víte však, že můžete objevit řadu webových stránek, díky kterým se můžete stát expertem v jakékoliv oblasti? A nejlepší na tom je, že jsou…

7 faktů o slavných filmech, které jste nevěděli

Několik šokujících informací, které se vám snažili zatajit.

Nejbláznivější gadgets podle Menzone.cz

Srandovní, někdy až přehnaně stupidní, jindy zase milé až kouzelné. Takové jsou gadgets výrobky. Ty nejbláznivější z nich jsme si pro vás připravili v následujícím článku. A nezapomeňte, Vánoce se blíží :)

Ponurá neděle - když hudba zabíjí

Před osmdesáti lety vznikla píseň, která se do hudební historie nechvalně zapsala jako píseň sebevrahů. Přečtěte si její příběh.

Když plastickému chirurgovi ujede ruka

Závislí můžete být na mnoha věcech. Lidé, které si můžete prohlédnout níže, se doslava stali závislými na plastických operacích. Bohužel jejich vzhled značně utrpěl opětovnými zásahy plastických chirurgů. Posuďte sami.

Nejlepší sexuální polohy pro muže s malým penisem

Příroda Vás příliš neobdařila? To ovšem rozhodně není důvod k panice. Jak se říká, i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. A víte proč? Nejvíce nervových zakončení je v ženské vagíně umístěno u vchodu do pochvy. To znamená, že délka penisu není rozhodující. Šikovný muž dokáže i s menším nádobíčkem dovést…

« Předchozí Další »
1 30 54 55 56 57 58 59 60 88 117
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace