MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Práce hrou aneb Řezačka a štípačka dřeva v jednom

Kde bychom dnes bez té techniky byli?! Nad tímhle se dá bez sebemenší námahy přemýšlet při štípání a řezaní způsobem, který většina z vás mužů asi nezná.

Pár dobrých rad, jak mluvit se ženami (úspěch zaručen)

Řada mužů se nikdy nenaučila, jak správně mluvit se ženami. Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou vyvarovat se některých chyb a získat ženu, po které toužíte.

Jaké jsou chyby mužů při milování

Myslíte si, že jste postelový bůh, ale opak je pravdou. Ačkoliv máte ze sexu s partnerkou dobrý pocit, ona s vámi vůbec nemusí souhlasit. Jak to zlepšit?

Vtipné pózy modelek

Jestli se vaše přítelkyně touží stát modelkou, měli byste jí vysvětlit, že tato profese neznamená jen se pěkně usmívat na fotografa. Některé snímky si doslova žádají pokročilé znalosti akrobacie či gymnastiky. Podívejte se na následující fotografie, pro které musela řada modelek doslova trpět.  

Lichotky, které jsou mužům proti srsti

Pěknou lichotkou partnerovi určitě nic nezkazíte, ale nesmí příjít v tu nejméně vhodnou dobu. Někdy i ta sebelepší lichotka nemusí být dobře formulována a rázem je zraněná mužova hrdost.

On-line seznamky – držte se těchto pravidel

Kdo není on-line, jakoby nežil. Lidé se čím dál častěji uzavírají do jejich virtuálního světa, že si sotva najdou čas na své kamarády. Díky chytrým telefonům, wifi a všem vymoženostem moderního světa můžete poznat svůj vysněný protějšek i na internetu. Ten je doslova přehlcen nejrůznějšími seznamovacími servery.  

Daniel Craig - Protřepat, nemíchat!

2. března oslavil své 45. narozeniny Daniel Craig. Tento britský herec si podmanil filmový svět především díky roli agenta 007. Za svůj herecký talent si však vysloužil uznání již dříve.

Jak poznat, že o vás příliš nestojí

Nejspíš jste ve svém životě potkali minimálně jednu ženu, která vás naprosto uchvátila, ale zájem z její strany nebyl až tak velký. Snažili jste se ji dobývat, zvát na rande, posílat zprávy, možná i dárky, ale výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali. 

Vychytaná reklama na pivo Carlsberg

Staré přísloví říká, že v nouzi poznáš přítele. Toho se chytila firma Carlsberg a připravila vtipnou reklamu na pivo. Nejde ovšem o tradiční reklamu jak ji znáte, ale příběh založený na principu skryté kamery. A rozhodně byste nechtěli být v kůži oběti tohoto reklamního vtípku.

Co napsat před a po prvním rande

Poslat SMS je pro řadu lidí pohodlnější než vytočit číslo a zavolat. I psaní má však svá pravidla, která je třeba dodržovat.

« Předchozí Další »
1 26 49 50 51 52 53 54 55 77 102
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace