MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak zlepšit sexuální život

Chcete se stát sexuálním profesionálem a překvapit tím svůj protějšek? Toužíte po opravdu kvalitním sexu? Kvalitní sex je zaručen dobrou souhrou několika aspektů - především vhodný partner a uvolněná atmosféra. Neuškodí ani dobrý fyzický stav obou zúčastněných a třeba i nějaké erotická pomůcka.

Aggresive inline skating aneb Adrenalin na plné obrátky

Na přelomu osmdesátých a devadesátých letech přišel velký boom kolečkových bruslí, jejichž oblíbenost se rok od roku zvyšuje. Nezůstalo ale jen u klasického bruslení, jak už to tak bývá, hranice skatingu se posunula o pořádný kus dál

číst celý článek >> | Placená inzerce

Proč upřednostnit čokoládu před mužem

Otázka na ženy: Je lepší čokoláda nebo muž? Muži samozřejmě budou tvrdit, že oni jsou těmi nejlepšími, ale to zdaleka nemusí být pravda. Nevěříte? Tak si přečtěte osmnáct bodů, které vám jasně ukážou, v čem má čokoláda navrch.

Portské: 5 věcí, které by muži měli znát

Region Douro na severu Portugalska, odkud pochází víno známé jako portské, je třetí nejstarší chráněnou vinařskou oblastí na světě, hned po Chianti, Itálie a Tokaji, Maďarsko. Portské se řadí mezi jedno z nejvíce nepochopených a nedoceněných vín. Má však mnohé co nabídnout.

Pštrosí polštář aneb Dopřejte si "dvacet"

“Nestrkejte hlavu do písku. Strčte ji radši do našeho pštrosího polštáře,” je slogan, který na eshopech doprovází většinu pštrosích polštářů. Tato novinka od designérského dua Kawamura-Ganjavin ze studia Banana Thinks postupně ovládá celý svět. Jaký je jeho účel? Můžete si v pohodlí zdřímnout prakticky kdekoliv.

Nepodařené vykládání pracovního stroje

Za devatero horami a devatero řekami se parta chlapíků koukala, jak se řidič snaží s bagrem sjet z valníku nákladního auta. A jak už to tak bývá, prostě se něco muselo pokazit. Více ve videu.

Excentrický Tim Burton

Před 55 lety se narodil jeden z nejvýraznějších umělců filmové kinematografie - Tim Burton. Jeho tvorba je natolik specifická, že ji nelze jednoznačně zařadit do konkrétního žánru. Tento americký režisér s neskutečnou fantasií si stvořil svou vlastní – burtonovskou.

Znáte rizika sexuální turistiky?

Co si představíte pod pojmem dovolená? Palmy a moře, nebo hory? Klídek a odpočinek, nebo…

Velké srovnání klasických a elektronických cigaret

E-cigarety se staly hitem posledních let. V čem se liší od klasických cigaret a v čem se s nimi shodují? A je jejich kouření skutečně zdravější? Vše podstatné se dozvíte v následujícím článku.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sportovní momentky zachyceny ve správný okamžik

Někdy se fotografům podaří zachytit vskutku nevídané momentky. Podívejte se na náš seznam těch nejpovedenějších.

« Předchozí Další »
1 28 48 49 50 51 52 53 54 81 107
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace