MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak poznat, že o vás příliš nestojí

Nejspíš jste ve svém životě potkali minimálně jednu ženu, která vás naprosto uchvátila, ale zájem z její strany nebyl až tak velký. Snažili jste se ji dobývat, zvát na rande, posílat zprávy, možná i dárky, ale výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali. 

Vychytaná reklama na pivo Carlsberg

Staré přísloví říká, že v nouzi poznáš přítele. Toho se chytila firma Carlsberg a připravila vtipnou reklamu na pivo. Nejde ovšem o tradiční reklamu jak ji znáte, ale příběh založený na principu skryté kamery. A rozhodně byste nechtěli být v kůži oběti tohoto reklamního vtípku.

Co napsat před a po prvním rande

Poslat SMS je pro řadu lidí pohodlnější než vytočit číslo a zavolat. I psaní má však svá pravidla, která je třeba dodržovat.

Jak poznat kvalitní tabák?

Není tabák jako tabák, to je snad jasné. Když koupíte „levné“ cigarety za šedesát krabičku, sice je to při pravidelném kouření docela pálka, ale moc si nepochutnáte. Když už totiž musíte blafat, zkuste aspoň jednou opravdovou kvalitu. Ovšem pozor, hrozí vám, že už se budete k původním, smradlavým a nízkorozpočtovým cigaretám jen těžko vracet…

číst celý článek >> | Placená inzerce

8 filmů založených na skutečných článcích

Pravda je často podivnější než fikce. Představujeme vám seznam osmi filmů, které vyšly dříve v tisku. Filmaři si z nich převzali buď jen obecný koncept, nebo použili veškeré detaily včetně jednotlivých postav.

Američanka sní patnáct deodorantů za měsíc

Menzone.cz vám na svých stránkách přinesl leckteré zajímavé příběhy. Zpestřením zdějšího obsahu byla například žena, jež si pochutnávala na kamenech. Netrvalo dlouho a máme tu další zajímavost - pojídačku deodorantů.

Utopený Bugatti Veyron za 48 milionů

Nadpis už mnohé napovídá. Utopit auto Bugatti Veyron za několik milionů korun, na to už musí mít majitel fakt velký "koule".

5 mýtů o vztahu staršího muže a mladší ženy

Pokud jste někdy randili s výrazně mladší ženou, zřejmě jste museli čelit nechápavému pohledu vašeho okolí. Ve společnosti se zabydlelo pět mýtů o tomto věkově nevyrovnaném vztahu.

Pět nejdražších aut světa

Kolik platů byste museli uvolnit na některý z pěti nejdražších aut na světě? No, čekalo by vás velké šetření a je víc jak pravděpodobné, že by se vám do vaší smrti nepodařilo nenašetřit ani polovinu potřebné sumy. Představíme vám pětici nejdražších aut na světě?

Nejhorší změny povolání: tak to se nepovedlo

Slavné osobnosti nejsou jako vy nebo já. Zatímco my jsem spokojení, když vynikáme alespoň v jedné oblasti, oni musí trvat na tom, aby excelovali ve všech odvětvích, do kterých se pustí. Někdy to vyjde, někdy zase ne. Podívejte se na nejhorší změny povolání slavných.

« Předchozí Další »
1 26 48 49 50 51 52 53 54 75 100
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace