MENU - zobrazit / skrýt

Videoautor: redakce Menzone.cz

Nejlepší nachytávka, která vás zaručeně vystraší

Halloween se blíží. Už jste si vybrali kostým? A co váš čtyřnohý miláček? Podívejte se, co se stane, když psa převlečete za obřího pavouka a vypustíte jej v noci mezi lidi. Pak už stačí jen natáčet vyděšené obličeje kolemjdoucích. 

Bezdomovec vs. muž v obleku: Co o nás prozradil zajímavý sociální experiment?

Někdy se stačí pasovat jenom do jiné sociální role a reakce ostatních na naše počínání jsou hned rozdílné. Aspoň to ukazuje experiment, jehož se zúčastnil skutečný bezdomovec. O pár drobných žádal kolemjdoucí nejprve jako muž ve slušném obleku, poté jako…

Nástrahy cizího jazyka

Jak může být angličtina zrádná, se přesvědčíte v přiloženém videu. To zachycuje, jak složité je požádat o vidličku nebo o dva tousty v restauraci.

Jak se parkuje malý nakladač

Jistě není pochyb o tom, že řidiči stavebních strojů se za léta praxe s nimi naučí ledacos. Svědčí o tom i následující video, kde řidič malého stavebního nakladče jasně ukáže svůj um. To prostě nemá chybu!

Hodně povedená předělávka

Nezáleží na tom, kdo jsi, nezáleží na tom, kam jdeš, v určitém momentě budeš potřebovat někoho, kdo bude stát při tobě. Poslechněte si velmi povedenou předělávku písně Stand by me.

Policajti v Rusku

Názorná ukázka toho, jak rušští policisté jednají s řidiči, u kterých mají podezření. Doslova a do písmene se s nimi nemažou. Více ve videu :)

10 nejvtipnějších reklam na kondomy

Jak se říká, kdo je připraven, není překvapen. Podívejte se na deset vtipných reklam na téma, proč byste neměli zapomínat na ochranu.

Život je boj, především pro ženy!

Muži se zasmějí, ženy spíše zamáčknou slzu, neboť do této situace se dostala téměř každá. Jak vyzrát na malou velikost oblečení?

Zapomeňte na pusinky! Tady budou lítat facky

Určitě jste také zaregistrovali video, které od března obíhá internetem. Dva neznámí lidé jsou v něm postaveni před kameru a mají se začít líbat. "Experiment", u něhož uronila slzu nejedna sentimentální povaha, byl ale ve skutečnosti promyšleným virálem a …

20 nejslavnějších okamžiků Ligy mistrů UEFA

Fandíte fotbalu? Pokud ano, tak vás určitě někdy přemýšleli nad tím, jaké fotbalové momenty jsou ty nejsilnější. A nejste jediní, které to zajímalo. Společnost Mastercard, která je sponzorem Ligy mistrů UEFA, udělala mezi fanoušky průzkum, jakou událost by označili za nejslavnější okamžik k…

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 7 11 16 21
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE