Top 10 notebooků budoucnosti


Moderní technologie se vyvíjí takovým tempem, že je někdy obtížné sledovat poslední trendy doby. Magazín Menzone vám přináší žebříček momentálně nejzajímavějších konceptů notebooků.

Některé vypadají opravdu zajímavě, uvidíme, jestli se stanou realitou, nebo výrobci zůstanou jen u konceptů. Prototypy z našeho seznamu by za uvedení do prodeje jistě stály všechny, ale který se líbí vám, o kterém si myslíte, že půjde do výroby?

1.Canova Dual Screen Laptop

Canova Dual Screen Laptop je složen ze dvou obrazovek, klávesnici nahrazuje funkce touch screen, která je velmi jednoduchá na používání. Nejen, že tento notebook můžete užívat v kanceláři, ale svým rozpoložením umožňuje číst zprávy jako v klasických tištěných novinách.

 

2.Vaio Zoom

Vaio Zoom notebook, který má v konstrukci zabudovanou holografickou skleněnou transparentní obrazovku, která se při vypnutí stane neprůhlednou.

 

3. DesCom

DesCom je v podstatě koncept dva v jednom, kdy je jednoduše zakomponován do stolu bez znatelných přechodů.

 

4. MacTab

MacTab s neuvěřitelně tenkou bezdrátovou klávesnicí, která při transportu slouží jako kryt obrazovky.

 

5. LG Ecological Laptop Concept

LG Ecological laptop koncept k napájení používá palivové články. Jako display tento notebook využívá technologie OLED. Tento stolní počítač byl také nominován na cenu Red Dot, za nejlepší design konceptu.

 

6. Compenion Laptop Concept

Compenion concept laptop od Felixe Schmidbergera se skládá ze dvou posuvných OLED obrazovek, z nichž jedna může být použita jako klávesnice.

7. Samsung Amoled Concept

AMOLED concept notebook od Samsungu se vyznačuje unikátním designem, který je tenký a elegantní. Laptop obsahuje citlivou dotykovou klávesnici se zpětnou vazbou.

8. Traveller Concept Laptop

Traveller concept je notebook se zabudovaným GPS navigačním systémem pro "cestovatele" s vnitřní pamětí pro ukládání fotografií a technologií, která vám umožní vždy se podívat, na kterém místě byly jednotlivé fotografie udělány.

9. Canvas Laptop Concept

Canvas je futuristický koncept notebooku, který má zjednodušit práci hlavně designérům. Velmi tenká a citlivá dotyková obrazovka by měla sloužit jako plátno a umožnit tak snadnější práci při tvorbě grafiky a designu.

10. Macbook 0801

Macbook 0801 koncept od designéra jménem Isamu Sanada je něco jako černá verze nynějšího Macbooku Air. Také se vyznačuje ultra tenkou klávesnicí a velmi elegantním designem.

 

 
Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |