Sportovci a jejich nevšední zvířecí miláčci


Jsou slavní a bohatí, skupují nemovitosti, v jejich garážích parkují ty nejluxusnější vozy… Najdou se však mezi nimi i tací, kteří mají poněkud bizarnější koníčky. Kdo ze slavných sportovců se rád obklopuje jedovatými hady? A komu vyhřívají postel krokodýli?

Mike Tyson – chovatel tygrů

Legendární boxer Mike Tyson, jenž se nechvalně proslul mimo jiné tím, že svému soupeři ukousl část ucha, nedal dopustit na své bílé tygry (vlastnil celkem tři). Péče o jeho zvířecí miláčky jej údajně stála až čtyři tisíce dolarů za měsíc. Poté, co byl nucen vyhlásit bankrot, museli tygři opustit jeho sídlo.

Chad Ochocinco – tropické ryby v ložnici

Tohoto amerického fotbalistu natolik očarovaly tropické ryby, že se rozhodl obklopit jimi i v ložnici a nad postel si nechal instalovat obří akvárium ve svém floridském sídle. Pro tento netradiční doplněk v ložnici sdílí nadšení i jeho snoubenka Evelyn Lozada: „Je to jako terapie“, prohlásila na Twitteru.

Mikki Moore – fascinace jedovatými hady

Hráč NBA má také neobvyklý koníček – sbírá hady a další plazy (v jeho domě v Jižní Karolíně naleznete i pár krokodýlů). Basketbalista během kariéry často měnil své působiště (během 13 let vystřídal 9 týmů). Jeho věrnými společníky se pro něj stali plazi. Jedovatí hadi s ním pravidelně cestovali a jak tvrdí sám Mikki Moore, žádný z nich mu údajně nikdy neublížil.

Ernie Sims – domácí zoo

Hráč z týmu NFL Indianapolis Colts by si klidně mohl doma otevřít domácí zoo – do jeho sbírky se řadí krokodýl, exotičtí hadi, asi dvacet psů, stádo koní, opice a leguán. Na floridské univerzitě dokonce absolvoval studium enviromentalistiky a aktivně se angažuje v organizaci bojující proti zneužívání zvířat.

Darnell Dockett – krokodýlí láska

Tento hráč amerického fotbalu je znám svou láskou k aligátorům. Během přípravného kempu Arizona Cardinals se trenér obával, aby hráče nerušily jejich partnerky. Darnell se však rozhodl přivést si svého krokodýla Nina. „Můj trenér řekl jasně, že nechce během tréninkového kempu vidět na pokojích žádné ženy. Ale o zákazu krokodýlů nepadlo ani slovo. Já a Nino budeme spát spolu,“ uvedl Dockett na Twitteru.


 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |