MENU - zobrazit / skrýt

Sexuální ruleta? Je podobná té ruské. Jen místo kulky riskujete virus


Sexuální ruleta? Je podobná té ruské. Jen místo kulky riskujete virus

Zdroj: pixabay.com

Slyšeli jste už o jednom z dalších trendů, kterým si lidé zpestřují sexuální hrátky? Jde o tzv. sexuální ruletu. Tyto sexuální orgie připomínají ruskou ruletu a mohou i podobně skončit. Jen místo s kulkou v hlavě, můžete skončit s životu nebezpečným virem. V čem to spočívá? Lidé se sejdou na párty, které se účastní jeden člověk HIV pozitivní. Nikdo netuší, kdo to je a společně se pak oddávají sexuálním hrátkám. Co je na tom tak vzrušujícího? Právě riziko možné nákazy.

Lékaři z tohoto trendu nemají vůbec radost. Děsí se toho, že lidé nemají z viru obavy a chovají se velmi rizikově. Údajně sexuální ruleta vznikla v Srbsku jako zábava tamní zlaté mládeže. Kondomy nejsou povoleny a hosté párty se mnohdy nadopují antivirotiky, aby riziko nákazy snížili. Orgie se možná i právě kvůli těmto lékům nazývají blue party - modré večírky. Pilulky jsou totiž modré barvy.

Sexuální ruleta bývá prý častější v komunitách gayů. Skupina mužů se potká v bytě a začne hromadně souložit. Jeden z přítomných je HIV pozitivní, nikdo přitom nesmí užívat kondomy.

„Účast na takové party stojí na riziku, účastníci si myslí, že čím více je něco ohrožuje, tím je to víc vzrušující. V případě takových sexuálních večírků dosahují intenzivního potěšení, protože kombinují orgasmus s adrenalinem,“ uvedla psychosexuoložka Kate Morleyová v rozhovoru pro Hello U.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE