MENU - zobrazit / skrýt

Sami na letišti? Tato nová aplikace vám pomůže najít spolucestující


Letiště je jedním z míst, kde se můžete cítit hodně osamoceně. Dlouhé čekání před odletem bývá často nesnesitelné, především pokud cestujete sami. Máme pro vás řešení. Vyzkoušejte novou aplikaci, která vám pomůže seznámit se s lidmi přímo na letišti (podívejte se na 10 nejhorších letišť na světě). 

Bloudíte obchodem duty-free, abyste se alespoň na chvíli zabavili? Sedíte vedle řvoucího dítěte, které je hlasitější než váš ranní alarm? Či se jen jak brouzdáte z jedné strany letiště na druhou a pozorujete lidi kolem? To jsou, zdá se, ty nejčastější situace, do kterých se dostanete na letišti, když cestujete sami.

Nová aplikace však slibuje skoncovat s touto letištní mizérií. btrfly nabízí cestovatelům příležitost poznat podobně smýšlející dobrodruhy díky jedinému tlačítku. Představte si například Tinder, ale s daleko více funkcemi a řadou fotek.

Aplikace btrfly byla spuštěna v roce 2014. Její uživatelé si vyberou let a přihlásí se. Poté se virtuálně potkávají s ostatními cestujícími díky funkci pro psaní zpráv. Můžete vidět základní informace, například kam daná osoba cestuje, kde pracuje nebo v kolik odlétá její letadlo.

Aplikace říká, že svádí lidi dohromady, může vám pomoci najít nové přátele a obchodní kontakty. Neexistují žádná pravidla o tom, jak používat tuto aplikaci. Klidně ji tak můžete využít i k seznámení. Za zkoušku nic nedáte. A taky pořád lepší, než strávit hodiny sezením v Burger Kingu.

Narozdíl od trapných konverzací na ostatních seznamkách, tady máte alespoň jednu věc společnou, a tím je čekání na let. Aplikaci tedy bez obav můžete využívat k seznamování, pokud vám však nebude vadit mít první rande v pět hodin ráno nad sklenicí teplého piva.

Další výhodou je sdílení taxi z letiště.

Věděli jste, že 10 % lidí potká svého životního partnera díky seznamovací aplikaci?

zdroj foto: pixabay.com

 

 

 

 

 

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE